ناخن کار حرفه ای

چگونه یک ناخن کار حرفه ای شویم؟

چطور یک ناخن کار حرفه ای شویم و به درآمد خیلی خوبی دست یابیم، این سوالی است که بسیاری از مراجعین کاشت ناخن از ما می‌پرسند. اما واقعا ناخن کار شدن یک تصمیم درست است و اگر پاسخ مثبت است چطور می‌توان یک ناخن کار خوب شد؟ در این مقاله از تیته بیوتی همه چیز در مورد بازار کار، مراحل تبدیل شدن به یک متخصص کاشت ناخن و … را خواهید فهمید.

چگونه ناخن کار شویم؟

با اعتنا به استقبال شدید بانوان در مسئله کاشت ناخن، اکثری این اندیشه به ذهنشان رسیده که وارد این شغل گردیده و مهارت های ما یحتاج در مسئله یادگرفتن کاشت ناخن را فرا گیرند. ولی پیش از اینکه وارد این لاین گردید مایحتاج میباشد که صفر تا صد آن را از یادگرفتن کاشت ناخن تا بازار شغل در آن سوی مرز را بدانید و با دور اندیشی و چشمانی گشوده تصمیم بگیرید. بدین ترتیب در صورتیکه در پی یادگیری و فراگیری کاشت ناخن میباشید و میخواهید پیش از ورود به‌این ناحیه، همگی داده ها مایحتاج درین رشته را بدانید، پژوهش این مقاله را از دست ندهید. امروزه کاشت ناخن یکی فعال ترین و پرطرفدارترین لاین های زیبایی است. با ورود سبک ها، متدها و مواد جدیدتر به محبوبیت این لاین افزوده شد‌ه‌است.

کاشت ناخن حدودا محدودیت سنی نداشته و از دختران پانزده ساله تا مادربزرگ های هشتاد ساله را به سمت خویش جذب نموده است. مشتریانی که برای زیبایی ناخن های دست و پایشان مداقه قائل میباشند از طاقت فرسا گیر ترین خانم ها تا بی آلایش پسند ترین خانم ها را مشمول می‌گردد و همین دستور موجب داغ خیس شدن این بازار در همه روزهای سال میباشد

بازار فعالیت کاشت ناخن

در کشور ایران بازار عمل کاشت ناخن برای ناخن کاران به جهت عشق و علاقه و میل بانوان به کاشت و پیاده سازی ناخن فوق‌العاده ارتقاء چشمگیری پیدا نموده است و بخش اعظمی از مدیران تالار های زیبایی و آرایشگران قصد به ساخت تالار زیبایی تماماً جداازهم و منحصر به فرد برای ناخن کرده‌اند و توانسته‌اند به توفیق چشمگیری نیز دست پیدا نمایند.

همینطور با اعتنا به ارتقاء مشتریان مشتاق اخذ سرویس ها ناخن این فعالیت درخواست های متعددی جهت استخدام و کار در تالار های زیبایی و آرایشگاه‌ها را داراست یادتان باشد که مهم ترین سر توفیق شما در لاین ناخن عشق، ابتکار و مهارت میباشد و بایستی بتوانید این سه آیتم را چهت نیل به توفیق خودتان مخلوط فرمائید.

بازار و درآمد ناخن کار حرفه ای در ایران

ناخن کارانی که مسلط به کلیه مهارت های ناخن باشند بعد از حدودا ۳ ماه تجارب اندوزی می‌توانند با امداد یک دستیار، روزمره تا شش نفر مشتری را راه و روش بیندازند که متناسب با بضاعت خویش در مورد متقاعد کردن مشتریان، دربین پنجاه هزار تومان تا سیصد هزار تومان از هر مشتری اخذ نمایند. ماه های اسفند و فروددین ماه، ماه های بسیار دیدنی برای ناخن کاران می‌باشند به دلیل آن که مشتریان خوش ذوق برای تعطیلات عید نوروز برای زیبایی دست ها و پاهایشان به آن‌ها مراجعه کرده و در فروددین ماه هم به تناسب رضایتشان از ناخن عمل نزد او برای ترمیم گشوده میگردند. یک ناخن شغل ماهر که طی بازه زمانی فرصت یک ساله با گزینش جای درست و عکس العمل عالی، توانسته کانال مشتریان راضی خویش را کلان نماید به راحتی قادر است در بازار داغ شب عید تا پنجاه میلیون تومان درآمد داشته باشد.

بازار کاشت ناخن در آن سوی مرز

مطلقا بخش اعظمی از شما از اقوام و آشنایان خویش که در آن سوی مرز معاش می نمایند شنیده اید که سرویس ها آرایشگری در سوا کشور ایران به شدت گران میباشند. این شنیده به طور کامل صراحت دارد! و می بایست بدانید که از جمله در مرزو بوم کانادا و یا این که استرالیا یک کاشت ناخن بی آلایش برای هر دو دست دست کم ۱۰۰ دلار هزینه دارااست. در صورتی از به عبارتی فردی که در فارغ جمهوری اسلامی ایران معاش می نماید درخصوص چگونگی کارهایی نظیر کاشت ناخن پرسش نمایید قطعا این جواب را خواهید شنید که “ابدا عالی وجود ندارد” و در عین اینکه سرویس ها گرانی ارائه می‌دهند چگونگی بالایی ندارند و سبک های نو خیلی گران میباشد.

درآمد ناخن کار

با دقت به ثباتی که کار ناخنکاری در کشور ایران در حالا به‌دست آوردن داراست کار ناخن کاری توانسته درآمد قابل توجهی داشته باشد. ولی به‌این نکته دقت داشته باشید که چهت نیل به درآمد بالای 10 میلیون تومانی شما می بایست بتوانید خلال ارتقای مهارت های ارتباطی و مذاکراتی خویش بتوانید در مسئله جذب مشتری و تبلیغات نیز بسیار ماهر فعالیت فرمایید، به دلیل آن که اینک سر توفیق شما و مارک سازی شما به طور کاملً بستگی به چگونگی سرویس ها شما، نوع ارائه این سرویس ها و تبلیغات شما بستگی داراست و در طهران به طور معدل در آمد یک ناخن فعالیت بهتر از 15 تا 20 میلیون تومان یک ناخن فعالیت میانگین دربین 7 تا 15 میلیون تومان و یک ناخن شغل تازه کار در میان 3 تا 6 میلیون تومان متغییر میباشد. ولی ناخن کاران مارک در طهران که بیشتر در لاین فراگیری درگیر به کار میباشند به درامد بالای 30 میلیونی دست یافته اند.

1 دیدگاه دربارهٔ «چگونه یک ناخن کار حرفه ای شویم؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا