کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر با طرح های جدید

با پیشرفت ابزارها و متریال های مورد استفاده در کاشت ناخن ، می‌توانید هر طرح و دیزاینی که دوست دارید رو بر روی ناخنهاتون داشته باشید و از زیبایی که برای ناخن ها به وجود میاد لذت ببرید. کاشت ناخن بیبی بومر یکی از طرح های ترند و جدید ناخن است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. تا انتهای این مطلب با ما در تیته بیوتی همراه باشید تا با کاشت ناخن بیبی بومر ناخن بیشتر آشنا بشید و مدلهای متنوع و جدید از طراحی ناخن به روش بیبی بومر در مشهد را را ببینید.

بیبی بومر چیست؟

کاشت ناخن بیبی بومر جدید

کاشت بیبی بومر ، کاشت ناخنی بی آلایش و خوشگل هست که در آن پودرها در هم محو می شوند. تنالیته رنگی که طرفدار بیشتری داراست و بیشتر عمل می گردد پودر سپید گچی و هلویی است اما درکل میتوان با پودرهای رنگی نیز این عمل را اعمال بخشید برای زیبایی هرچه بیشتر این کاشت میتوان از نگین اتریشی بهره مند شد. معمولا در کاشت پودری از این پیاده سازی استعمال می شود البته استعمال از ژل و یا این که رنگ آکریلیک با استعمال از اسفنج نیز قابلیت پذیر میباشد.

مزایای کاشت بیبی بومر

ناخن بیبی بومر کوتاه
  • کاشت بیبی بومر در مقایسه با کاشت‌های پودری دیگر وقت کمتری میگیرد چون با ظواهر زیبایی که دارااست دیگر نیازی به صفحه ارایی نداشته و به همین عامل فرصت متعددی صرف نمی ‌خواهد شد.
  • کاشت بیبی بومر به دلیل آنکه ظواهر بی آلایش‌ای داراست برای جای جای و هر مراسمی مطلوب بوده به همین خیال آیتم پسند همگان قرار گرفته میباشد.
  • این کاشت با ظواهر بی آلایش‌ای که داراست سبب ساز میگردد که بتوان طرح‌های دیگری مانند فرنچ و نگین را با آن مخلوط کرد.

معایب کاشت بیبی بومر

بیبی بومر طوسی
  • در کاشت بیبی بومر می بایست اعتنا متعددی هنگام سوهان کشی داشت چون به جهت ظواهر معمولی‌ ای که دارااست، بیشتر سبک ناخن به دیده می‌‌آید.
  • ترمیم کاشت بیبی بومر مجال ‌بر میباشد چون همانگونه که گفته شد بایستی مواد تماما حذف گردیده و پروسه کاشت مجدد صورت پذیرد.

متریال و ابزار لازم برای کاشت بیبی بومر

کاشت بیبی بومر نیز همچون دیگر کاشت‌ها برای آن که بی ‌نقص صورت پذیرد و در طول اعمال شغل مشکلی برای ناخنکار و مشتری پیش نیاورد، به ابزارآلاتی نیاز داراست که اکثرا با دیگر طرز‌ها مشترک بوده، به سیرتکامل‌ای که نیاز به خرید جنس تازه وجود ندارد. بعضی از این ابزارات عبارتند از:

عقب‌ زن: این وسیله در پروسه نخستین کاشت هنگام مانیکور به عمل می‌‌رود و کاربرد آن این میباشد که کوتیکول‌های سطح ناخن را عقب زده تا بخش بیشتری از ناخن قابل رویت باشد که‌این در زیبایی آن نقش مهمی اجرا می‌نماید.

نیپر: نیپر معمولا بعداز عقب‌زن به کار گیری می‌‌گردد چون پوست‌های اضافه‌ای که به عقب هل داده گردیده را غیروابسته می‌‌نماید؛ البته هنگام استعمال از آن بایستی بسیار توجه داشت آن هم چرا که در صورتی‌که بیش تر از اندازه صورت پذیرد سبب تولید عفونت شود.

سوهان برقی: برای هر بخش از کاشت به سوهان خاصی نیاز میباشد که با خراشی که ساخت‌و‌ساز می‌‌نماید سبب می‌‌خواهد شد مرحله آجل عالی انجام یافته و کاشت طبیعی‌خیس به حیث رسد، به همین عامل جز مهم‌ترین امکانات جای‌دارد. همان گونه که گفته شد این سوهان‌ها اشکال مختلفی دارا هستند که نامشان راز سوهان مانیکور اشکی، راز سوهان مانیکور استوانه دورگیر، رمز سوهان الماسه سرگرد یا این که مخروطی، رمز سوهان الماسه استوانه، رمز سوهان کاغذی میباشد.

مدل ناخن بیبی بومر

سوهان دستی: یکی‌از دیگر از اشکال سوهان ‌ها، سوهان دستی میباشد که برای هیبت‌دهی کاشت از آن استعمال می‌‌خواهد شد.

پرایمر: یک کدام از محصولاتی که برای ماندگاری بیشتر سرویس ها تالار‌های زیبایی می‌‌خواهد شد پرایمر میباشد و به جهت چسبندگی که دارااست بازدارنده از غیر وابسته شدن مواد کاشت از سطح ناخن می‌‌‌گردد. این متاع دارنده سه نوع متعدد میباشد که صرفا تفاوتشان در معیار اسیدی بودن شان میباشد؛ با آن که هر چقدر اسیدی ‌خیس باشد خوب میباشد البته بایستی متناسب با پوست اشخاص گزینش گردد چون در شرایطی‌که شخص پوست حساسی داشته باشد و از پرایمر اسیدی به فعالیت رود، سوزش متعددی تولید می‌نماید که نامطلوب میباشد.

لیکوئید نیم چرب: از لیکوئید برای آن که بتوان به راحتی به پودر‌ها شرایط بخشید، به کارگیری می‌‌گردد که گونه های گوناگونی دارااست و شما می‌‌توانید لیکوئید مطلوب شغل خویش را خریداری کرده و به کار گیری نمایید.

پودر کاشت: مواد اساسی که در کاشت بیبی بومر به شغل می‌‌رود پودر کاشت میباشد که معمولا به رنگ سپید و هلویی یا این که صورتی بوده و می‌‌قدرت با ذوق و سلیقه مشتری رنگ آنان‌را تغییر تحول بخشید.

تاپ شاین: اغلب از تاپ شاین در پایان شغل به کار گیری می‌‌گردد تا جلوه و زیبایی کاشت را دوچندان نماید.

دستگاه UV: یکی‌از دیگر از ابزارآلات ضروری کاشت ناخن دستگاه UV میباشد که در حالتی که نباشد همگی زحمات ناخنکار هدر رفته و مواد موقعیت اثبات به خویش نمی‌گیرند، در واقع کم آب نمی ‌شوند. از این وسیله وقتی که موادگذاری اعمال شد به کارگیری می‌‌گردد ؛ آن هم بدین شکل که ناخن را به بازه زمانی یک دقیقه داخل دستگاه قرار داده تا محکم گردد و اثبات بماند.

هزینه و بها کاشت ناخن بیبی بومر در مشهد

کاشت ناخن بیبی بومر رنگی

کاشت بیبی بومر نیز همچون دیگر کاشت‌ها میباشد که هزینه منحصربه‌شخصی دارا هستند البته ارزش آن به کاشت پودری بسیار مجاورت میباشد چون کلیه وسایل و مواد به فعالیت رفته و حتی روند انجامشان با یکدیگر مشترک بوده و صرفا در بخشی خرد متعدد می‌باشند.

ضمن مفاد آورده شده؛ عواملی مانند وضعیت جغرافیایی و ترازو تجهیزاتی که در مشت مشتریان قرار میگیرد بر روی ارزش کاشت تاثیرگذار میباشد ولی معمولا هزینه کاشت بیبی بومر از 150 هزارتومان تا 200 هزار تومان میباشد که برای این کاشت بسیار سنجیده و به صرفه میباشد.

سخن پایانی

یادتان باشد در گزینش رنگ ها دستتان گشوده میباشد و لزومی ندارد به طبعً از مخلوط رنگی صورتی و هلویی تنها استعمال کنید. ادغام و محو کردن دو رنگ شاید پاره ای دشوار به حیث رسد که با تمرین می‌توانید به خیر ناخن بیبی بومر را پیاده سازی فرمائید. می‌توانید بعداز اتمام زدن رنگ ها روی ناخن از رنگ تقویتی استعمال فرمایید؛ یعنی در شرایطی‌که به عنوان مثالً رنگ تاج ناخن به رنگ سپید میباشد، مقداری رنگ سپید آن را بیشتر فرمائید تا تفاوت دو رنگ آشکار خواهد شد. اما این طرز به صورت کاشت پودری رایج خیس میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا