ژلیش ناخن

ژلیش ناخن در مشهد با بهترین قیمت و کیفیت

در صورتیکه جزو آن تیم از خانم‌هایی می‌باشید که به زیبایی و آرایش و پیرایش ناخن‌های خویش التفات می‌دهید حتما با واژه و کلمه ژلیش ناخن آشنا می باشید. ژلیش ناخن یا این که لاک موقت یک طریق بلند مقطع برای داشتن لاک روی ناخن میباشد و اکثری از خانم‌ها امروزه طرفدار آن میباشند. مجموعه تیته بیوتی با ارائه بهترین قیمت و کیفیت ژلیش ناحن در مشهد به دنبال کسب رضایت حداکثری شما همشهریان عزیز است. برای رزرو وقت و مراجعه حضوری می توانید از شماره تماس و آدرس درج شده در انتهای سایت بهره ببرید.

ژلیش ناخن چیست؟

از طریق‌های امروزی و مدرن زیبایی مانند اکستنشن موی و مژه، لیفت مژه و کاشت ناخن که بگذریم به یک طرز بسیار دیدنی و دوست داستنی به اسم ژلیش ناخن می‌رسیم که خانم‌های خوش تیپ مدرن طرفدار لبریز و پا قرص آن میباشند. ژلیش یا این که لاک موقت نوعی لاک میباشد که مایع زل مانندی به اسم اکریلیک ادغام شد‌ه‌است و دوام بسیار بالایی نسبت به لاک‌های بی آلایش دارااست. با ژلیش کردن ناخن‌ها لاک ناخن شما اثبات باقی می ماند و دیگر مبتلا پریدگی نمی شود. به صورت معمول این طریق در سه مرحله ایفا میگردد که در مرحله اولیه ژل شالوده زده می گردد، آن‌گاه ژل رنگ و در پایان تاپ ژل را بر روی ناخن زده تا تماما طبیعی بر روی ناخن‌ها جلوه نماید.

تفاوت ژلیش ناخن با لاک ساده

یکی‌از تفاوت‌هایی که ژلیش نسبت به لاک ساده دارااست، این میباشد که هیچ وقت در هوای آزاد کم آب نمی شود بلکه به دستگاه مخصوصی نیاز دارااست که با ساطع کردن اشعه UV ژل را کم آب می‌نماید. از طرفی ژلیش هیچوقت با استون تمیز نمیشود و دوام بسیار بالایی داراست ولی بعداز ۱۰ الی ۲۰ روز باید ترمیم مجدد گردد تا موقعیت اول زیبای خویش را مراقبت نماید.

فرق ژلیش ناخن با کاشت ناخن چیست؟

بخش اعظمی از اشخاص طریق ژلیش را با کاشت ناخن غلط میگیرند چنانچه به طور کامل مختلف میباشد و در طریق ژلیش ناخن صرفا سه لایه ژل بر روی ناخن طبیعی شما زده می شود که مشابه به لاک میباشد و هیچ آسیبی به سطح ناخن شما وارد نمی‌نماید. مجموعاَ در شیوه کاشت ناخن از گونه های پودرهای فشرده برای کلفت کردن و پررنگ کردن سطح ناخن به کار گیری می‌نمایند تا ظواهر و ارتفاع ناخن را کشیده‌خیس نماد دهند در صورتی‌که در نحوه ژلیش فقط از تعدادی مواد ژلی برای خوشگل علامت دادن ناخن‌های طبیعی شخص به کارگیری می‌گردد.

قیمت ژلیش ناحن در مشهد

قیمت و هزینه ژلیش ناخن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور کلی هزینه ژلیش کمتر از روش های دیگر کاشت است زیرا مواد استفاده شده در آن نسبت به روش های دیگر کمتر است. با این اوصاف قیمت ژلیش ناخن در مجموعه تیته بیوتی کمتر از دیگر مراکز کاشت ناخن در مشهد است و حدود 50 تا 80 هزار تومان خواهد بود.

ژلیش ناخن چقدر دوام داراست؟

به صورت قطعی نمی‌توانیم بگوییم که دقیقاً ژلیش ناخن تا چه مدتی به طور تندرست روی ناخن باقی میماند زیرا با دقت به تخصص ناخن عمل یا این که مارک وسایل آنان، این فرصت متغیر میباشد البته به طور معدل میتوانید فرصت یک تا سه هفته را برای لاک ژلیش در حیث بگیرید. ژلیش ناخن با استون و لاک تمیز‌کن منزه نمی شود و برای نظافت کردن آن می بایست روشی تخصصی‌خیس را پیش بگیرید که در بخش اعظمی از مواقع هم در آرایشگاه یا این که تالار ناخن جاری ساختن می‌گردد. هنگامی که برای دوام لاک ژلیش گفته شد، دوران هنگامی میباشد که ژلیش ناخن تندرست، سوای لب‌پریدگی، سوای شکاف و سیاه شدن در لحاظ گرفته میشود. در غیر این شکل درصورتی که بعداز یک ماه هم برای تمیز کردن آن مبادرت نکنید، ژلیش با شکلی خیر چندان مشابه به ظواهر اول‌اش روی ناخن باقی می ماند. خصوصاً اینکه درین بازه زمانی مجال می بایست نصیب نو و رویش یافته ناخن طبیعی خودتان به صورت هلالی را هم در انتهای صدف ناخن، به ظاهرشان اضافه فرمایید. اصلا کوشش نکنید لایه‌های وخیم گردیده ژلیش را با دست به صورت نواری از روی ناخن بکنید، زیرا به بافت ناخن خویش زخم می‌زنید. پس سریع برای ترمیم ژلیش ناخن مبادرت نمائید.

مزیت‌های ژلیش ناخن چیست؟

به غیر از ظواهر مدام تروتمیز و تندرست لاک ناخن، دلایل دیگری هم وجود دارااست که علامت می دهد چرا اکثری از خانم‌ها برای زیبایی ناخن‌های خویش به سراغ ژلیش ناخن می روند:

ژلیش ناخن سریع کم آب می‌گردد. خودتان عالی میدانید که بازه زمانی هنگامی که برای کم آب شدن لاک ناخن می بایست بنشینید و دستان خویش را روی هوا نگه دارید تا ناخن به جایی اصابت نکند، چقدر آزاردهنده میباشد! ولی که بعداز این بازه هم تا فرصت نیم تا حتی یک ساعت می بایست مراقب باشید که جسم طاقت فرسا و تیزی به ناخن واکنش نکند و یا این که لاک به جایی کشیده نشود که مسلماً همگی زحمت‌هایتان به باد می‌رود! لاک ژلیش بعداز دوران فرصت کوتاه حدود یک دقیقه‌ای که در ذیل نوروروشنایی چراغ اختصاصی قرار می گیرد، به طور کاملً کم آب می‌گردد و دیگر نگرانی برای حاد شدن آن نیست.

برای اشخاصی که عادت به جویدن ناخن‌ها دارا هستند، به کار گیری از لاک ژلیش روشی میباشد که سبب ساز می شود عادت خویش را سوراخ نمایند.

وقتی که از لاک ساده به کار گیری می کنید، شغل کردن مداوم و ساییدگی با وسایل به ظواهر نخستین آن ها خدشه وارد می‌نماید. وقتی که پیاله می‌شویید یا این که دستان خویش را در معرض دمای بالا مانند آب گرم قرار می‌دهید، لاک ناخن از آغاز یا این که انتهای صدف استارت به محو شدن می‌نماید و شفافیت خویش را از دست می دهند. اما ژلیش ناخن در قبال این تغییرات مقاوم میباشد.

در معاش معمولی و عمل‌های روزانه، ژلیش ناخن لب لبریز نمی شود و شکاف هم نمیخورد. در حالتی که عادت به کار‌های زیاد با دستان خویش دارید و یا این که فعالیت هنری و رنج اجرا می‌دهید، ژلیش ناخن به طور طبیعیً بیشتر از لاک بی آلایش روی دستان شما دوام می آورد.

در‌حالتی که می خواهید به سفرهای تعدادی روزه بروید، دیگر نگران منزه شدن لاک ناخن نباشید و نیازی وجود ندارد در پی یافت کردن وقتی برای ترمیم لاک حاد گردیده خویش بگردید. ژلیش ناخن فارغ از تغییر‌و تحول میتواند مهاجرت شمارا ضمانت نماید.

به کارگیری از ژلیش ناخن برای عده ای که روزمره با مواد شیمیایی، الکل، استون و مانند آن ها رمز و شغل دارا‌هستند و خصوصاً برای خویش افرادی که عمل ناخن جاری ساختن می دهند، بسیار مطلوب میباشد و آسیبی به زیبایی ناخن‌های آن‌ها نمی‌زند.

لوازم مورد نیاز ژلیش ناخن

– لاک محور

– دستگاه UV- LED

– استون خالص

– محلول کلینزر ناخن

– سوهان دستی ناخن

– بافر ناخن

– عقب زن و نیپر

– ضد قارچ و پرایمر ژل

– لاک ژل

– روغن کوتیکول و لوسیون

معرفی گونه های ژل ناخن

لاک‌زدن ناخن‌ها با لاک ساده قادر است مقداری آزاردهنده باشد. به جهت استعمال زیاد از دست‌ها، لاک روی ناخن هایتان همیشه شکاف‌خورده و تیکه‌تیکه میباشد. این در حالی میباشد که شما سا‌عتها وقت صرف کرده بودید تا منزه و تر و تمیز لاک بزنید.

برای رفع این خلل و داشتن ناخن‌های لاک‌زده با ماندگاری بیشتر، میتوانید ژل ناخن را آزمون نمائید. امروزه، اشکال متعدد ژل ناخن وجود دارااست که می توانید بر طبق عشق و نیاز خویش، یک کدام از آنها را گزینش فرمائید. گونه های ژلیش ناخن عبارت میباشد از:

هارد‌ ژل

یکی‌از دوستداشتنی‌ترین اشکال سرویس ها زیبایی ناخن، هارد‌ژل ناخن میباشد. هارد‌ژل، بافت غلیظی داراست که به طور تقریبً یک قطره از آن برای یک ناخن کافی میباشد. در به کارگیری از هاردژل، با کشیدن خودکار‌گیسو از بن ناخن به حاشیه ناخن، هیبت دلخواه صورت میگیرد.

وقتی که‌این پروسه بی نقص شد، به دوران 30 تا 120 دقیقه ذیل نوروفروغ UV یا این که LED قرار داده میشود تا به شرایط جامد تبدیل گردد. هارد‌ژل، بیشتر برای ارتقاء ارتفاع ناخن‌ها به کار گیری می شود. می توانید آن را به هر شکلی که ترجیح می‌دهید، در بیاورید – از هیبت نوک تیز گرفته تا هیبت بیضی یا این که مربعی.

به همین برهان میباشد که هارد‌ژل، بسیار دوست داستنی میباشد. این قادر است گروه‌ای از ناخن‌های ژلیش‌گردیده و با اندازه و هیبت دلخواه، فقط طی زمان کوتاهی، برای شما مهیا نماید. از هارد‌ژل می‌قدرت برای ترمیم ناخن‌های شکسته نیز به کار گرفت.

در مقایسه با اشکال دیگر ژل ناخن، هارد‌ژل، توانمند‌ترین آنان میباشد و می تواند بخش اعظمی از سایش و خراشیدگی‌های روزانه را تحمل نماید. از طرفی دیگر، تحت عنوان یک بازدارنده محافظ برای ناخن طبیعی نیز فعالیت می‌نماید.

ناخن‌های نتایج از هاردژل، در شرایطی که به‌صدق از آن ها نگهداری خواهد شد، حدود 3 تا 4 هفته دوام خواهند داشت. در حالتی‌که متوجه شدید که ناخن، استارت به جداشدن از سطح ناخن طبیعی شما نموده است، خودتان آن را مستقل نکنید. خوب میباشد برای جداکردن آن، به یک ناخن‌عمل ماهر مراجعه‌نمایید.

سافت ژل

سافت‌ژل، نوعی لاک ژل‌مانند قطور میباشد که یک لایه تکمیلی بهتر برای پیاده سازی ناخن ساخت می‌نمایند. لاک‌ ژل، مثالی از این نوع ژل میباشد. این ژل‌ها در رنگ‌ها و برندهای متعدد عرضه میشوند.

عمل با سافت‌ژل سهل و آسان میباشد و حتی می توانید خودتان در منزل هم اعمال دهید. صرفا نقطه ضعفی که دارااست این میباشد که برای کم آب شدن، نیاز به یک دستگاه‌ UV دارید، البته در مقایسه با نوع دیگر ژل ناخن، کم آب‌شدن آن به مجال کمتری نیاز داراست.

لاک‌ژل، قوام سرازیر مانند لاک بی آلایش داراست، البته دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به لاک بی آلایش داراست. با این درحال حاضر، مانند هارد‌ژل‌ که در زمینه‌ی آن حرف کردیم، می بایست پایین فروغ و روشنایی UV یا این که LED به دوران 30 ثانیه یا این که کمتر قرار بگیرد تا کم آب گردد.

لاک‌ژل، نازک‌ترین لایه‌ها را نسبت به بقیه ژل‌ها ایفا می‌نماید و به همین عامل، استحکام متعددی به ناخن طبیعی نمی‌دهد. این تنها یک رنگ ناخن ماندگارتر و ضد لک میباشد. لاک‌ژل را می‌اقتدار مستقیماً روی ناخن‌های طبیعی یا این که روی هارد‌ژل انجام کرد.

وقتی که روی ناخن‌های طبیعی ایفا میگردد، میتواند در میان 2 تا 3 هفته دوام بیاورد. برای تمیز کردن لاک‌ژل خوب میباشد به تالار بروید. ولی در‌صورتی‌که با تکنیک‌های ریمو لاک‌ژل آشنا می باشید، اعمال آن در منزل نیز قابلیت و امکان‌پذیر میباشد.

شلاک

شلاک، نوعی دیگر از لاک‌ژل میباشد که ماندگاری خوب‌تری دارااست. لاک‌های شلاک، مانند سافت‌ژل‌ها، بسیار درخشان می‌باشند، به‌راحتی استعمال می گردند و حتی می توانند تا 15 روز برای شما دوام بیاورند.

مانند هر نوع لاک ژل دیگر، می بایست آن‌ها‌را تحت دستگاه UV کم آب نمائید. با این درحال حاضر، کشف کردن آن ها در مرکزها خرید، دشوار‌خیس میباشد، چون صرفا کمپانی CND در آمریکا آن را می‌سازد. حتی به‌مشقت می‌قدرت آن را در اروپا پیدا کرد.

مزایای ژلیش ناخن در مشهد

شکی وجود ندارد که داشتن ناخن‌های پاک و آراسته، یک الزام میباشد. دلایلی وجود داراست که آرم میدهد که چرا بعضی خانم‌ها، ژلیش ناخن را گزینش می‌نمایند. به عنوان مثال مزایای ژلیش ناخن:

ماندگاری زیاد. به جهت به کار گیری از دستگاه UV و یا این که LED برای کم آب‌کردن ژلیش ناخن، لایه‌ای محکم بر روی ناخن‌ها تولید می‌نماید. این شغل، سبب ساز ارتقاء ماندگاری و ثبات لاک بر روی ناخن‌ها می‌گردد.

مراقبت از ناخن. قالب دشوار نتیجه ها از فرایند پخت، به‌تیتر مانعی برای ناخن‌های طبیعی شما شغل می‌نماید. در فیض، ناخن‌های شما‌را در قبال مواد شیمیایی و آلاینده‌های محیطی نگهداری می‌نماید که می توانند منجر زخم شوند. در حالتی‌که ناخن‌های شما طبیعتا، مستعد شکستن می باشند، ژلیش ناخن، راه حل قابل قبولی میباشد.

ظواهر طبیعی. ژلیش ناخن، رمانتیک مشابه به ناخن‌های طبیعی شما داراست. اگرچه آنان دشوار و بادوام می باشند، البته مانند ناخن‌های طبیعی شما به لحاظ می‌رسند.

عفونت کمتر. تشخیص عفونت قارچی در ناخن‌های ژلیش‌گردیده، ریلکس‌خیس از هنگامی میباشد که شما به عنوان مثالً از هارد‌ژل استعمال می کنید. همینطور شانس ابتلا به عفونت در ژلیش ناخن نسبت به دیگر طریق‌ها، کمتر میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا