مدل کاشت ناخن کوتاه

مدل های کاشت ناخن کوتاه با طرح های شیک

مدل های کاشت ناخن‌ کوتاه برای خانم‌هایی که روشی کم‌مراقبت و بدون دردسر را برای ناخن‌هایشان ترجیح می‌دهند عالی است. آنها کمتر مستعد شکستگی هستند، به خوبی در تنظیمات مختلف قرار می گیرند و فوق العاده کاربردی هستند. آنها همچنین می توانند مطابق با ترجیح شما تطبیق داده شوند و شما می توانید با آثار هنری خود خلاقیت به خرج دهید. اگر دوست دارید در میان دیگران متمایز شوید، رنگ‌های متضاد و جزئیات غیرمعمول همان چیزی است که به آن نیاز دارید. یا شاید شما فردی هستید که کلاسیک را ترجیح می دهید. هنر پاستلی و صورتی های رویایی به شما کمک می کند تا به طرح رویاهای خود برسید. کاشت راهی فوق العاده برای بیان خود و یکی از ساده ترین چیزهایی است که می توانید در ظاهر خود تغییر دهید. بنابراین، اگر می‌خواهید ناخن‌های روشن و جسورانه یا چیزی زیبا و ظریف داشته باشید، بدون در نظر گرفتن موقعیت، به خواندن ادامه دهید تا از مانیکور عالی الهام بگیرید.

ناخن کوتاه مات

مدل ناخن کوتاه مات

ناخن‌های مات جذاب هستند و همه ما این را می‌دانیم، اما اگر فکر می‌کنید طرح های ناخن مات فقط روی ناخن‌های بلند زیبا هستند اشتباه می‌کنید. مهم نیست که خانم ها ناخن‌های چه اندازه‌ای دارند به خصوص اینکه ناخن های کوتاه در حال حاضر رایج هستند، زیرا حداقل راحت هستند. علاوه بر این، تقریباً هر پولیش روی آنها خوب به نظر می رسد. می توانید از بین طرح‌های مختلف ناخن انتخاب کنید، فقط فراموش نکنید که یک روکش مات بزنید. برای اشباع بیشتر رنگ، به پولیش هایی با بافت غنی ترجیح دهید.

ناخن های کوتاه مشکی و نود

ناخن کوتاه مشکی

سیاه و سفید برخی از کلاسیک‌ترین ترکیب‌ها برای طراحی ناخن هستند، اما اگر چیزی متفاوت می‌خواهید، ناخن مشکی و برهنه را امتحان کنید. رنگ برهنه ظریف تر و کمتر از سفید است و لطافتی به مانیکور شما می بخشد. هنوز تضاد وجود دارد، اما این کمتر چشمگیر به نظر می رسد. راه های زیادی برای ترکیب این دو رنگ وجود دارد تا خلاقیت داشته باشید و شخصیت خود را به رخ بکشید. این می تواند با آثار هنری انتزاعی مانند اشکال و squiggles، خط خطی، یا قلب یا نمادهای ستاره باشد. می توانید کت پایه برهنه و جزئیات مشکی را انتخاب کنید یا برعکس. بسته به اینکه هنر ناخن شما چقدر جسور است، این می تواند یک مانیکور باشد که بیانیه ای ایجاد کند.

مدل ناخن کوتاه قهوه‌ای

مدل ناخن قهوه ای کوتاه

ناخن های قهوه ای بسیار شیک و انتخابی عالی برای مانیکور بعدی شما هستند. این یک جایگزین فوق العاده برای کسانی است که می خواهند رنگ تیره تری بپوشند اما احساس می کنند مشکی خیلی خشن است. آنقدر تاریک نیست و همه کاره تر می شود. می توانید چندین سایه قهوه ای را ترکیب کنید تا جلوه ای جالب ایجاد کنید و با زوایای مختلف و اشکال مختلف بازی کنید. برای ظاهری زنانه، می‌توانید ناخن‌های گلدار را روی کت پایه قهوه‌ای خود اضافه کنید یا آن را با لاک قهوه‌ای ساده حفظ کنید. هرچه مانیکور شما ساده تر باشد، پوشیدنی بیشتری برای مناسبت های مختلف خواهد داشت.

ناخن های کوتاه زمستانی

ناخن کوتاه زمستانی

زمستان فصلی است که رنگ‌های تیره‌تر مورد علاقه است، و این به شما امکان می‌دهد رنگ‌هایی را آزمایش کنید که ممکن است از پوشیدن آن‌ها در زمان‌های دیگر سال مطمئن نباشید. مشکی، شرابی و قهوه ای همگی انتخاب های فوق العاده ای هستند. یا می توانید با انتخاب ناخن های آبی، نقره ای و سفید، یک مانیکور زمستانی ایجاد کنید. همچنین فرصت های زیادی برای خلاقیت وجود دارد، به عنوان مثال، به ناخن های خود دانه های برف یا براق اضافه کنید تا ظاهری جالب داشته باشید. ترکیب هایی را پیدا کنید که به بهترین وجه مناسب شما هستند. برای اینکه ناخن‌هایتان در کانون ظاهرتان قرار بگیرند، می‌توانید آن‌ها را با لباس‌هایی با رنگ روشن ست کنید.

طراحی ناخن کوتاه گلدار

دیزاین ناخن گلدار کوتاه

هنر ناخن گلدار یک هنر کلاسیک است و با استفاده از طرح های مختلف و رنگ های مختلف ایجاد شده است. این اثر هنری را می توان با توجه به طول و شکل ناخن شما و با رنگ های مورد علاقه خود شخصی سازی کرد. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که گلی را اضافه کنید که برای شما معنی دارد. به عنوان مثال، یکی که نشان دهنده ماه تولد شما است. یا می تواند گل مورد علاقه شما باشد. به طور کلی، طرح های گل نشان دهنده زیبایی، رشد و زندگی هستند و ناخن های شما نیز می توانند بیانی ظریف در مورد افکار و احساسات شما داشته باشند. یا شاید شما فقط ظاهر شکوفه های ریز روی ناخن هایتان را دوست دارید. اگر می خواهید یک مانیکور زیبا و زنانه داشته باشید، به دنبال آن نباشید!

کاشت ناخن کوتاه هولوگرافیک

کاشت ناخن هولوگرافیک کوتاه

لاک ناخن هولوگرافیک برای هر زمانی که بخواهید اظهار نظری داشته باشید و توجه خود را جلب کنید مناسب است. پولیش بسیار بازتابنده با استفاده از رنگدانه خاصی ایجاد می شود که سطح آینه مانند آن را می دهد. می توان آن را روی ناخن هایی با اشکال مختلف پوشید و با ناخن های کوتاه به خوبی کار می کند زیرا برای موثر بودن نیازی به طول ندارید. این می تواند یک گزینه سرگرم کننده برای ماه های زمستان باشد، و مقداری روشنایی به یک پس زمینه کسل کننده اضافه کند، یا در تابستان که نور طبیعی را جلب می کند، عالی باشد. اگر تمایلی به امتحان این لاک براق ندارید، می توانید با رنگ کردن یک ناخن خاص و ساده نگه داشتن بقیه ناخن های خود با یک لاک براق استاندارد، آن را راحت کنید.

کدام طراحی ناخن برای ناخن های کوتاه ایده آل است؟

نکته مهم در مورد ناخن های کوتاه این است که آنها کاربردی و نگهداری آنها آسان است، اما آنها به خوبی خود را به طراحی ناخن های مختلف که برای هر موقعیتی مناسب هستند، می رساند. انتخاب شما بستگی به شخصیت و ترجیح شما دارد. این می تواند چیزی ساده و ظریف باشد که می تواند هر روز پوشیده شود، به عنوان مثال، لاک های قرمز و صورتی یا ناخن های هنری پاستلی. در مقابل، شما همچنین می توانید ظاهری را انتخاب کنید که برجسته باشد و توجه را به دستان شما جلب کند. این می تواند با طراحی دقیق ناخن یا رنگ های متضاد مانند قرمز، آبی و سیاه یا مرواریدهای سه بعدی باشد.

آیا می توانید روی ناخن های کوتاه طراحی کنید؟

بسته به علاقه خود می توانید طرح های مختلفی را روی ناخن های کوتاه انجام دهید. هنر ناخن شما می تواند با جزئیات و جسورانه یا ساده و مینیمال باشد. به طور کلی، رنگ‌های تیره روی ناخن‌های کوتاه‌تر عالی به نظر می‌رسند و می‌توانند بیانگر آن باشند. از جمله بورگوندی، آبی و مشکی هستند. همچنین می توانید جزئیات گل، ابرها، ستاره ها، الگوهای انتزاعی و رنگ های متضاد را اضافه کنید. اگر به دنبال چنین ناخن هایی هستید ما بهترین ناخن کار در مشهد را در اختیار داریم، البته نه یکی:) با ما تماس بگیرید.

چگونه به ناخن های کوچک حالت می دهید؟

ناخن های کوتاه را می توان به روش های مختلفی از جمله شکل های بادامی، گرد و مربعی حالت داد. شما می توانید از بین الگوها یا آثار هنری مختلف انتخاب کنید یا با رنگ آمیزی کل ناخن با رنگ لاکی، آن را ساده نگه دارید. اگر می‌خواهید شکل را برجسته کنید، می‌توانید یک مانیکور فرانسوی را انتخاب کنید. یک شبح کلاسیک می تواند شیک و پیچیده به نظر برسد، در حالی که رنگ ها و الگوهای جسورانه می توانند به شما اجازه بیان خود را بدهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا