لیزر موهای زائد

موهای زائد معضل مهم بسیاری از خانم ها و آقایون است، به همین دلیل ما در تیته بیوتی به دنبال آن هستیم که خدمات لیزر موهای زائد در مشهد را با قیمت مناسب به همه شما عزیزان ارائه دهیم.

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد قادر است برای مدام شما‌را از شر موهای روی پوست و تن خلاص نماید و یا این که منجر خواهد شد موها در فواصل زمان بر خیس پرورش نمایند. در کلینیک پزشک خلیلی، لیزر موهای زائد با به کارگیری از دستگاه های توسعه یافته و فناوری های روز جهان برای هر نوع طیف پوست با قیمتی مطلوب ایفا می گردد. اعمال فعالیت لیزر موهای زائد دارنده مزایا و معایبی است همینطور می بایست یک‌سری حفظ های پیشین و بعداز لیزر را به صحت اجرا بخشید تا در طی زمان 10 گردهمایی ای دیگر مویی رویش نکند.

امروزه لیزر در مصارف صنعتی و پزشکی کاربردهای اکثری دارااست. لیزر در مصارف پزشکی برای از فی مابین بردن مکان جراحت، جراحی، از دربین بردن موهای زائد و … به کار گیری می‌شود. لیزر موهای زائد یک کدام از سریع ترین و اصولی ترین نحوه برای کاهش همیشگی موهای زائد تن و شکل میباشد. لیزر سبب ساز داغ شدن پیاز مو سر و زخم دیدن فولیکول ها میشود که در سود آن موهای زائد شما به طور مستمر یا این که موقت از دربین می رود.

این در حالی میباشد که در شکل یادگرفتن درست اپراتور هیچ آسیبی به پوست یا این که بافت های همسایه فولیکول ها وارد نمیشود. اشعه لیزر به سطح پوست تابیده میشود و فارغ از هیچ جراحت یا این که جراحت به عمق پوست و پیاز مو سر نفوذ می نماید. با لیزر فی مابین 70 تا 90 درصد موهای زائد شما به طور همیشگی از دربین می رود.

لیزر زیربغل در مشهد

لیزر موهای زائد زیربغل یکی دوستداشتنی‌ترین نحوه‌های موزدایی میباشد؛ مخصوصا که موهای این منطقه معمولا تیره‌خیس و کلفت‌خیس از دیگر نصیب‌ها بوده و در تاثیر اصلاح یا این که اپیلاسیون مداوم رنگ این حوزه‌ تیره‌خیس میباشد. لیزر زیربغل معمولا در به عبارتی جلسات ابتدایی فیض قابل‌مشاهده‌ای برای شما به ارمغان می‌آورد. ولی برای کاهش مستمر موهای زیربغل می بایست ۶ تا ۸ ماه به‌شکل مداوم جلسات موزدایی خویش را ادامه دهید.

لیزر موهای زائد دست در مشهد

بیشتر اشخاص شاهد موهای زائد در چنگ‌های خویش می باشند. این موها از مچ تا آرنج ضخامت بیشتری نسبت به موهای بازو دارا‌هستند و لیزر روی آنان عالی جواب می دهد. البته نصیب‌هایی از دست که موهای نازک، بور و کرکی دارااست را نمی‌توانید با لیزر موهای زائد از دربین ببرید. پس خوب میباشد برای لیزر دست مطلقا با پزشک معالج دارای تخصص مشاوره نمائید و در شکل مطلوب نبودن، از لیزر موهای این بخش از دست پرهیز کنید. زیرا سود معکوسی اخذ خواهید کرد.

لیزر پاها

پاها از سایر بخش‌های تن می‌باشند که میتوانید با خیال و خاطر شل آن‌ها‌را با استعمال از لیزر، موزدایی فرمایید. زیرا موهای پا معمولا کلفت‌خیس و تیره‌خیس از موهای بقیه نواحی تن میباشد. به همین خیال در به عبارتی جلسات ابتدایی از سود لیزر پاها شگفت‌زده خواهید شد.

لیزر بیکینی در مشهد

موهای حیطه بیکینی هم مانند موهای پاها و زیربغل اکثر زمان ها تیره و قطور میباشند و همین سبب می‌گردد که‌این حوزه‌ هم به یکی‌از نصیب‌هایی که شایسته ترین سود را در لیزر موهای زائد میگیرد، تبدیل گردد. بیشتر بیماران به طور تقریب آنگاه ۴ تا ۶ نشست لیزر بیکینی نتیجه ها قابل‌توجهی به دست می آورند.

لیزر صورت

موهای زائد شکل قادر است ظواهر ناخوشایندی برای ما تولید نماید. هرچند موهای این نصیب بسیار نازک، دقیق و معدود‌رنگ می باشند‌؛ با این اکنون اثر خویش را روی شکل آرم میدهند. با دقت به اینکه برای دریافت کردن شایسته ترین فیض از لیزر موهای زائد خوب میباشد موها قطور و تیره باشند، پس چهت نیل به شایسته ترین سود در لیزر شکل بایستی شکیبایی بیشتری به خرج دهید. ضمن این، فاز استراحت موهای شکل زمانبر‌خیس از دیگر موها می‌باشند و ممکن میباشد شما بدون چاره باشید مسافت هر دو نشست لیزر را از موقعیت معمولی بیشتر نمایید.

لیزر موهای زائد شکم

موزدایی از شکم از سایر کاربردهای لیزر موهای زائد میباشد. ولی برای اجرا لیزر روی این منطقه هم می بایست توجه متعددی به خرج دهید. زیرا موهای شکم هم در بیشتر موردها آنقدر دقیق و نادر‌رنگ میباشند که لیزر روی آن ها پاسخ ندهد.

لیزر کمر

در صورتی‌که موهای کمرتان درشت و تیره میباشد، میتوانید با به کار گیری از لیزر از آن موزدایی فرمایید. ولی در صورتی کمر شما گیسو ندارد یا این که موهای آن شرایط کرکی و بور میباشد، لیزر را برای این منطقه پیشنهاد نمی‌کنیم.

هزینه لیزر موهای زائد در مشهد چقدر میباشد؟

او‌لین نکته در قیمت لیزر موهای زائد حجم حیطه ای میباشد که می‌خواهید لیزر فرمائید هر چه حیطه بزرگتر باشد بها نیز متناسب با آن بالا خواهد رفت، تماما بدیهی میباشد که هزینه لیزر پاهای شما در مقایسه با ذیل بغل بیشتر میباشد.

هزینه لیزر موهای زائد در مشهد مبنی بر نواحی بدن

 

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدامند؟

پیش از آن‌که به معرفی دستگاه‌های لیزر تن بپردازیم، خوب میباشد به‌این پرسش پاسخ دهیم که شایسته ترین دستگاه برش و حکاکی لیزری تن کدام میباشد؟ حقیقت این میباشد که شما بایستی بر طبق نوع و رنگ پوست خویش شایسته ترین دستگاه برش و حکاکی لیزری موهای زائد را تعیین فرمایید. مثلا لیزر دایود برای پوست‌های نازک مطلوب وجود ندارد یا این که لیزر الکساندرایت میتواند تغییراتی در رنگدانه‌های پوست به وجود آورد که سبب پر‌نور شدن یا این که تیرگی پوست شما گردد. به این ترتیب خوب از پیش از تعیین لیزر به‌این نکته اعتنا نمایید که پوست تن شما چه خصوصیت‌هایی دارااست و چه دستگاه‌ لیزری مطلوب‌ترین مورد برای پوست شماست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا