ظرح ناخن باکلاس و شیک

5 طرح ناخن شیک و باکلاس برای مناسبت‌های خاص

به دنبال طرح ناخن شیک و باکلاس هستید؟ پس این جایی است که باید باشید! ما در این مقاله چند طرح ناخن شیک را معرفی خواهیم کرد که باید آن‌ها را امتحان کنید. در این پست قرار است هنر کاشت ناخن زیبا، رنگ‌های جذاب، زرق و برق، نگین‌ها و موارد دیگر را مشاهده کنید. هر یک از این طرح‌ها شما را برای هر موقعیتی باکلاس نگه می‌دارد. حتی می‌توانید برخی از این موارد را خودتان در خانه ایجاد کنید. منتظر چی هستی؟! نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که طرح‌های مورد علاقه خود را پیدا کرده و ذخیره کنید.

طرح ناخن‌ شیک و باکلاس بلند

طرح ناخن شیک بلند

ناخن‌هایی بلند می‌خواهید که ظاهری شیک داشته باشند؟ پس این‌ها برای شما هستند. یک ناخن گلدونی شیک که با پایه نود و نوارهای سفید راه راه خودنمایی می‌کند. اگر طرفدار ناخن‌های بلند هستید این یک ایده شیک برای ناخن است و شما را با کلاس و متمایز می‌کند. همچنین می‌توانید چند اکسسوری لوکس اضافه کنید تا استایل خود را به سطح بعدی ببرید.

طرح ناخن شیک نود و سفید

مدل ناخن باکلاس سفید و نود

ما می‌خواهیم با نشان دادن این ایده زیبا طرح‌های خاص را شروع کنیم. این یک طرح نود است و روی آن‌ نقاشی‌های زیبای سفید روی نوک ناخن‌ها دیده می‌شود. این یک طراحی ناخن بسیار شیک و باکلاس است. می‌توانید با شابلون ناخن‌های مشابهی ایجاد کنید و به همه شکل‌های ناخن می‌آید. شما می توانید کل ظاهر را بازسازی کنید یا یک ناخن نود داشته باشید تنها یک ناخن طرح برجسته ناخن سفید دارد، این طرح شما را مینیمال‌تر می‌کند.

طرح ناخن شیک و باکلاس درخشان

ناخن نود باکلاس

اگر عاشق ناخن‌هایی با درخشش زیاد هستید، پس این ایده برای شما عالی است. یکی از ناخن‌ها دارای طرح آمبره اکلیلی و یکی از ناخن‌ها به صورت کامل اکلیلی و درخشان است. بقیه قسمت‌های ناخن دارای یک رنگ نود شیک و جذاب هستند. این یک ایده زیبا برای ناخن است و یک مانیکور مانند این برای یک موقعیت خاص مانند یک مهمانی عالی است. چنین طرحی برای ناخن‌های بلندتر مناسب است و با هر شکلی مناسب است.

کاشت ناخن باکلاس با فویل طلا

طرح ناخن مشکی و طلایی

ناخن‌های خود را با این کاشت ناخن زیبا کنید! رنگ ناخن‌های مشکی است و هر کدام با ورق طلا تزئین شده است. همانطور که می‌بینید، طلا روی مشکی براق، بسیار شیک و خاص به نظر می‌رسد! شما می‌توانید ورق های طلا را به صورت آنلاین خریداری کنید و آموزش‌های زیادی وجود دارد که نحوه اعمال آن را به شما نشان می‌دهد. همچنین اگر در مشهد زندگی می‌کنید ما بهترین مرکز کاشت ناخن مشهد هستیم. در نهایت، چنین مانیکوری برای یک موقعیت خاص عالی است. این مدل ناخن‌های بلند جلوه بی‌نظیری دارد، اما می‌توان طرحی مشابه روی ناخن‌های کوتاه نیز ایجاد کرد.

مدل ناخن خاص فیروزه‌ای

طرح ناخن شیک و باکلاس

برای کسانی که عاشق رنگ‌های ملایم هستند، این مانیکور آبی گزینه‌ای شیک برای هر موقعیتی است. با احساسی تا حدودی رترو و پیچشی مدرن، می‌توانید یک سری فویل طلایی به ناخن اضافه کنید. برای اینکه درخشش بیشتر به چشم بیاید، سایه‌هایی مانند زرد، طلایی یا نارنجی را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید این ناخن را خاص‌تر کنید کافیست طرح یک گل زیبا را به آن اضافه کنید تا علاوه بر زیبایی، جلوه ناخن بهاری ایجاد نمایید.

منبع: chasingdaisiesblog.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا