طرح ناخن طوسی

جذاب ترین طرح های کاشت ناخن طوسی

لاک طوسی در گونه های طیف های گوناگون تیره و پر‌نور جان دار میباشد و شما میتوانید با اعتنا به ذوق وسلیقه فردی خویش از دربین تناژهای متعدد طوسی ، رنگی مطلوب را گزینش فرمائید. اعتنا داشته باشید که در شرایطی که گرایش دارید صفحه ارایی ناخن هایتان با رنگ طوسی جذابیت خاصی داشته باشد خوب میباشد این رنگ قشنگ را با بقیه رنگ ها نظیر صورتی و مشکی و قرمز رنگ و زردرنگ و بنفش و آبی رنگ و سبز و سپید و … مخلوط کنید. با دقت به اینکه طوسی جزء رنگ های خنثی به‌حساب می‌آید از این رو خوب میباشد رنگی را با آن مخلوط فرمایید که طراحی صفحه ناخن ها جالب خیس به حیث رسد. لاک طوسی در اشکال فرآورده های طوسی مات و طوسی درخشان و طوسی اکلیلی جان دار است و درصورتی که شما میل دارید صفحه آرایی ناخن هایتان مدرن خیس به لحاظ رسد عالی میباشد از لاک طوسی مات به کار گیری کنید. لاک طوسی درخشان و اکیلی نیز زیبایی و جذابیت خاصی دارااست و سبب می‌شود تا ناخن های شما دارنده دیزاینی مجلسی و جالب باشد.

چرا کاشت ناخن طوسی جذاب است؟

لاک ناخن طوسی یک روند محبوب است که مدت زیادی است که در صنعت زیبایی مورد توجه قرار گرفته است. این ظاهری همه کاره است که تقریباً با هر لباسی هماهنگ است و می‌توان آن را هم در محیط‌های غیررسمی و هم در فضای رسمی پوشید.

طرح ناخن طوسی یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند ظاهری کلاسیک و جاودانه داشته باشند. همچنین یک راه عالی برای اضافه کردن رنگ ظریف به ناخن های خود بدون اینکه خیلی زرق و برق دار باشد. طوسی یک رنگ خنثی است، بنابراین تقریباً با هر لباسی ست می شود و آن را به گزینه ای عالی برای هر موقعیتی تبدیل می کند.

ویدیوی 4 طرح ناخن طوسی جذاب

هنگام انتخاب طرح کاشت ناخن طوسی، مهم است که رنگ پوست خود را در نظر داشته باشید. سایه‌های روشن‌تر طوسی روی پوست‌های روشن‌تر عالی به نظر می‌رسند، در حالی که سایه‌های تیره‌تر روی پوست‌های تیره بهتر به نظر می‌رسند. شما همچنین می توانید سایه های مختلف طوسی را با هم ترکیب کنید و ظاهری منحصر به فرد ایجاد کنید.

طرح ناخن طوسی سفید

هنگامی که صحبت از استفاده به میان می آید، کاشت ناخن طوسی ناخن نسبتاً ساده است. با یک لایه پایه از لاک شفاف شروع کنید، سپس دو لایه از لاک طوسی ناخن را بمالید. اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از لایه بعدی، اجازه دهید هر لایه کاملا خشک شود. هنگامی که لاک طوسی شما کاملاً خشک شد، می توانید ظاهر را با یک لایه لاک شفاف به پایان برسانید.

برای اینکه کاشت طوسی شما دوام بیشتری داشته باشد، باید از یک تاپ کت با کیفیت نیز استفاده کنید. این کار به محافظت از ناخن‌های شما در برابر خرد شدن و پوسته شدن کمک می‌کند و همچنین باعث می‌شود که ناخن‌ها درخشان‌تر و بانشاط‌تر به نظر برسند.

دیزاین ناخن طوسی برای هر کسی که به دنبال ظاهری کلاسیک و جاودانه است، انتخابی عالی است. این یک رنگ خنثی است که تقریباً با هر لباسی می آید و می تواند در هر دو حالت پوشیده شود

دیزاین ناخن طوسی مشکی شیک

کاشت ناخن طوسی مشکی

لاک طوسی در گونه های طیف های متعدد تیره و پر‌نور مو جود میباشد و شما میتوانید با دقت به ذوق فردی خویش از میان تناژهای متعدد طوسی ، رنگی مطلوب را گزینش فرمایید.

دقت داشته باشید که درصورتی که میل دارید صفحه آرایی ناخن هایتان با رنگ طوسی جذابیت خاصی داشته باشد عالی میباشد این رنگ قشنگ را با بقیه رنگ ها نظیر صورتی و مشکی و قرمز‌رنگ و رنگ زرد و بنفش و آبی‌رنگ و سبز و سپید و … مخلوط نمائید.

با دقت به اینکه طوسی جزء رنگ های خنثی به‌حساب می‌آید از این رو عالی میباشد رنگی را با آن مخلوط نمائید که صفحه آرایی ناخن ها جالب خیس به حیث رسد.

لاک طوسی در گونه های متاع های طوسی مات و طوسی درخشان و طوسی اکلیلی جان دار است و در حالتی‌که شما میل دارید صفحه ارایی ناخن هایتان مدرن خیس به لحاظ رسد عالی میباشد از لاک طوسی مات استعمال فرمائید. لاک طوسی درخشان و اکیلی نیز زیبایی و جذابیت خاصی دارااست و سبب می گردد تا ناخن های شما دارنده دیزاینی مجلسی و دیدنی خیس باشد.

مدل ناخن طوسی زرد مات

طرح ناخن طوسی زرد و مات

لاک ناخن‌های مات مدتی میباشد که ترند گردیده‌اند. به همین استدلال زدن تاپ کات مات روی لاک طوسی به عبارتی چیزی میباشد که برای داشتن ناخن‌هایی شیک و ترند به آن احتیاج دارید. مخلوط لاک‌های صورتی و طوسی برای آن تیم از خانم‌هایی مطلوب میباشد که دوست دارا هستند ناخن‌هایشان را ملیح و خوشگل نگه دارا هستند. آنهایی که در ادامه صفحه آرایی ناخن جسورانه‌خیس می گردند، تماماً از این طراحی صفحه ترکیبی مشکی و طوسی مات خوششان خواهد آمد.

کاشت ناخن طوسی صورتی

کاشت ناخن طوسی صورتی

وقتی که کلام از فرنچ ناخن میگردد، تمامی ما میدانیم که تعریفی از مانیکور کلاسیک ناخن میباشد. با این درحال حاضر گشوده هم ما می خواهیم به شما نشانه بدهیم که مانیکور فرنچ میتواند مختلف و بسیار ترندتر باشد ولی در عین هم اکنون کلاسیک بودن خویش را نگهداری نماید. آن تیم از خانم‌هایی که ناخن اکریلیک طوسی را ترجیح میدهد، مسلماً از این صفحه ارایی که ترکیبی از قرمز‌رنگ برجسته و طوسی میباشد را استقبال می‌نمایند، در حالی که خانم‌های کلاسیک، ادغام نوک ناخن فرنچ گردیده با طوسی پاستیلی را بیشترمی‌پسندند.

دیزاین ناخن طوسی آمبره

مانیکور آمبره سوای هیچ بحثی مدام مد خواهد بود. این صفحه ارایی ناخن، قشنگ و دیدنی میباشد و ابداٌ اصلی وجود ندارد که‌این صفحه ارایی را با چه رنگ لاکی اجرا می‌دهید. بسته به رنگی که برای سِت کردن با آن در لحاظ میگیرید، شما می توانید صفحه ارایی آمبره‌‌ی ملیح و دلنشینی داشته باشد یا این که جسورانه و ضد و نقیض. برای کاشت ناخن طوسی می‌توانید روی ما حساب کنید، اگر به دنبال سالن کاشت ناخن در مشهد هستید می‌توانید از آدرس درج شده در انتهای سایت استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا