دیسکو ژل ناخن نقره ای

دیسکو ژل ناخن چیست؟ آموزش نحوه استفاده + طرح های 2023

ممکن میباشد تا بحال ناخنی را چشم باشید که بخاطر داشتن اکلیل بدرخشد و زیبایی آن چشمان شما‌را به خویش خیره نموده باشد. در حالتی‌که اسمش را نمی دانید، به‌این طرز کاشت ناخن دیسکو ژل می‌گویند. در دیسکوژل ناخن با به کار گیری از اکلیل در یک مورد رنگی پر‌نور یا این که تیره به ناخن یک موقعیت درخشندگی میدهد و تشعشع فروغ فضا بر روی ناخن سبب درخشان بودن و درخشندگی بالای میشود. یار آکادمی نگین غریبی باشید. دیسکوژل نوعی لاک ژل ناخن به‌حساب می‌آید و به تازگی در میان زیباجویان محبوبیت متعددی پیدا نموده است. در شرایطی‌که جزو خانم هایی میباشید که دوست دارید ناخن شاین داشته باشید و در هر جمعی سخن از درخشان بودن و درخشندگی ناخن های شما باشد قطعا به به کار گیری از دیسکوژل تصور کنید.

دیسکوژل ناخن چیست؟

عکس دیسکو ژل ناخن
لاک دیسکو ژل آبی کهکشانی

دیسکوژل ناخن از لحاظ ساختار تماما مانند لاک ژل میباشد. با این تفاوت که واحد سنجش متعددی اکلیل در آن وجود داراست که سبب درخشش بسیار متعددی در آن میگردد. این لاک ها در رنگ های متنوعی وجود دارا هستند و زیبایی خارق العاده ای به ناخن های شما میبخشند. در صورتیکه به ناخن های زرق و برق دار عشق مند می باشید، به طبع این نوع لاک ها را آزمون نمائید.

تفاوت در بین دیسکو ژل و لاک ژل ناخن

هنگامی که تفاوت در بین دیسکو ژل و لاک ژل ناخن را ذکر کنیم، به نیکی از یکدیگر قابل تشخیص می‌باشند. وجه تمایز این دو جنس سبب گردیده هنگام انخاب آن برای استعمال ی ناخن اعتنا بیشتری داشته باشید. و برای مراسم های متعدد از آنان به کار گیری فرمائید. وجه تمایز دیسکو ژل و لاک ژل ماخن به‌این شکل میباشد.

 • زرق و برق دیسکو ژل بیشتر بوده و مقدار متعددی اکلیل در آن وجود داراست، ولی در لاک ژل هیچ سیرتکامل شاینی نیست.
 • لاک ژل مبنا ی رنگی قادر داشته و به طور کامل غلیظ میباشد. به عکس خیر صرفا دیسکو ژل رقیق میباشد، بلکه اساس ی رنگ در آن بسیار کمرنگ خیس است.
 • برای به کارگیری از لاک ژل صرفا نیاز به دو الی سه مرحله داریم. ولی برای دیسکو ژل فرایند وقتگیر خیس بوده و لایه های مازکی بعداز کم آب کردن روی هم قرار خواهند گرفت.
 • به کارگیری از دستگاه UV و LED بعداز زدن هر دو لاک ما یحتاج میباشد، ولی با این تفاوت که بعداز هر لایه دیسکو ژل دستگاه UV و LED به بازه 60 ثانیه استعمال گردد، البته برای ژلیش ناخن این مجال ارتقا یافته و می بایست یکسری دقیقه ناخن ها پایین دستگاه UV و LED قرار بگیرند.
 • ساختار دیسکو ژل دارای انسجام خیس بوده و فرصت وقت گیر تری نسبت به لاک ژل بر روی ناخن میماند.

وسایل مورد نیاز برای اعمال دیسکوژل ناخن

پیش از اینکه روند ایفا دیسکوژل ناخن را حافظه بگیرید، به طبع می بایست با اسباب موردنیاز آن بیشتر گردید:

 • ضد قارچ
 • پرایمر ناخن
 • دستگاه ال ای دی (LED) یا این که یو او (UV)
 • پوشر و نیپرکوتیکول ناخن
 • بیس کت
 • دیسکوژل
 • تاپ کت
 • بافر ناخن
 • الکل و پنبه

روش استفاده از دیسکوژل ناخن

دیسکو ژل ناخن قرمز
دیسکو ژل قرمز شرابی

دیسکوژل را میتوانید روی ناخن های طبیعی و ناخن های کاشت جاری ساختن دهید. برای ناخن های کاشت می بایست نخستین مواد کاشت را روی ناخن قرار دهید و در انتها روی آن لاک ژل اکلیلی یا این که به عبارتی دیسکوژل ناخن بزنید. البته برای ناخن های طبیعی فرایند ذیل را به ترتیب جاری ساختن دهید.

1 . ناخن ها را مانیکور نمائید

لاک ناخن پیشین خویش را تمیز و مانیکور را استارت نمایید. در شکل رغبت میتوانید دیسکوژل ناخن را برای ناخن های پا هم اجرا دهید؛ درین موقعیت می بایست برای پدیکور هم‌زمان بگذارید. در مانیکور و پدیکور اولیه با سوهان هیبت ناخن هایتان را مشخص و معلوم نمایید. قالب های اضافه به دور ناخن را با پوشر عقب بزنید. بعد سطح ناخن را بافر بکشید تا صیقلی و صاف بشود.

2.  سطح ناخن را منزه فرمایید

پیش از به کار گیری از دیسکوژل قطعا سطح ناخن را با پد الکلی منزه نمایید. در صورتیکه روی ناخن هایتان چربی باشد لاک ژل از روی ناخن بلند میشود و ماندگاری کمتری خواهید داشت. پس کمی الکل را روی یک پنبه یا این که پد آرایشی بریزید و سطح ناخن هایتان را کاملا با آن تمیز نمایید.

3.  روی ناخن ها ضد قارچ بزنید

برای اینکه بستر ناخن هایتان جای قابل قبولی برای رویش قارچ ها و باکتری ها نباشد می بایست مطلقا از ضد قارچ به کار گیری نمایید. کمی از ضد قارچ را روی تمامی ناخن ها بزنید و شکیبایی نمایید تا تماما کم آب گردد. این محلول یاری می نماید که ناخن های طبیعی تان زخم نبینند و مریض نشوند.

4.  پرایمر ناخن بزنید

پرایمر را بعداز کم آب شدن ضد قارچ روی آحاد ناخن ها بزنید. این مرحله بسیار ضروری میباشد و امداد می نماید که دیسکوژل ناخن به خیر و خوبی روی ناخن ها بنشیند و چسبندگی آن را بیشتر می نماید. درضمن یک لایه محافظتی برای ناخن به حساب آورده می شود و برای نگهداری سالم و زیبایی ناخن بعداز تمیز کردن لاک ژل ضروری میباشد.

5.  بیس کت بزنید

بیس کت به عبارتی لاک اساس میباشد که مانعی دربین ناخن شما با لاک ژل اساسی میباشد. از لاک سپید هم می‌توانید تحت عنوان بیس کت به کار گیری فرمائید. آغاز لایه ظرافت از بیس ژل را روی کلیه ناخن ها بزنید، بعد انگشتان خویش را تحت دستگاه LED قرار دهید. پس از دو دقیقه دستان خویش را بیرون نمایید و با انگشت دیگر یک‌سری ضربه روی لاک بزنید که مطمئن گردید کم آب گردیده.

6. لاک ژل اساسی را بزنید

همانطور که گفتیم دیسکوژل های ناخن در رنگبندی های مختلفی قرار دارا هستند. رنگ متبوع خویش را گزینش فرمائید و یک لایه نازک از آن را آحاد ناخن ها و بیس ژل بزنید. آنگاه دستان خویش را برای دو دقیقه پایین دستگاه قرار دهید تا کم آب گردد. در‌حالتی که گرایش داشتید این مرحله را توشه دیگر تکرار نمایید تا لاک شما پر رنگ خیس گردد.

7. تاپ کت بزنید

برای زیبایی و درخشندگی بیشتر یک لایه نازک از تاپ کت را روی کلیه ناخن ها بزنید. انتهای ناخن را با تاپ کت ببندید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. آنگاه دستان خویش را برای دو دقیقه پایین دستگاه قرار دهید.

نکات اساسی در استعمال از دیسکو ژل ناخن

این طریق در دسته لاک ژل ها جای‌دارد و به آسانی می‌توانید آن را در منزل هم ایفا فرمایید. اما در لحاظ داشته باشید که برای کم آب شدن دیسکوژل مسلما به دستگاه LED یا این که UV نیاز دارید. این ژل ها به صورت معمول فارغ از به کار گیری از دستگاه کم آب نمیشوند. دستگاه های معمولی و خرد تری برای به کار گیری در خانه ایجاد گردیده که بعضا از خانم ها آن را خریداری کرده اند. چنانچه خیلی اهل لاک زدن می باشید قطعا به یکی‌از این کم آب کننده های نوری احتیاج پیدا میکنید.

نکته حائض اهمیت دیگر این میباشد که مطلقا از لایه های بسیار نازک دیسکوژل ناخن مصرف شود و تا کم آب شدن بدون نقص هر لایه، شکیبایی فرمایید. هرگر مرحله دوم را روی ژل های کم آب نشده، ایفا نکنید فیض به هیچ وجه چیز خیر نخواهد شد.

برای اینکه دیسکوژل در گیر شکستگی نشود به طبع همگی کناره های آزاد دور و بر هر ناخن را با مواد ببندید. این عمل نیاز به اعتنا داراست و اندکی طولانی میباشد اما دوام و ماندگاری دیسکوژل را ارتقاء میدهد.

برای اینکه مواد دیسکوژل ناخن مبتلا خوردگی نشود نیز میتوانید از پرایمرهای غیر اسیدی استعمال فرمایید. این پرایمرها در گونه های متفاوت مو جود می باشند اما مطلقا یک مارک مرغوب خیس را گزینش فرمائید.

با رعایت همین نکات بی آلایش میتوانید ناخن هایی قشنگ و دیدنی داشته باشید. دیسکوژل ناخن هم بر روی ناخن های طبیعی و هم کاشت ناخن ایفا می‌گردد و از این حیث هیچ مشکلی نیست. در صورتی‌که دستگاه UV در مشت ندارید به آرایشگرتان مراجعه نمایید تا امور ظریف و ماهر خیس صورت بپذیرد.

سخن آخر تیته

خانم‌های مدرن هوا داران مالامال و پا قرص کاشت و پیاده سازی ناخن‌های خویش می‌باشند. به همین برهان روز آپ دیت به تنوع‌ لاک‌های جان دار در بازار اضافه میشود. دیسکو ژل ناخن از جدیدترین‌های این عرصه میباشد که مانند چراغ‌های دیسکو درخشان و اکلیلی هست. محصول این لاک متشکل از اکلیل‌های درخشان و براق میباشد که در فروغ میتوانند جلوه متعددی داشته باشند. چنانچه ناخن‌شغل باشید احتمالا با اسم ابزارآلاتی مانند نیپر و بافر آشنا می باشید. در هر شکل در نوشته ی علمی بالا استعمال از این ابزار را به صور خلاصه ذکر کردیم. نیپر برای اصلاح کوتیکول ناخن و بافر برای چربی‌زدایی از سطح آن میباشد. اگر به دیسکو ژل ناخن علاقه مند هستید، ما در تیته بیوتی؛ بهترین سالن کاشت ناخن در مشهد منتظر شما هستیم.

بیس و تاپ ژل‌ها به ترتیب در بالا و انتهای عمل ما و برای قوام و ثبت هرچه بیش‌خیس لاک آیتم استعمال قرار میگیرند. محدودیتی برای دفعات لایه‌گذاری دیسکو ژل ناخن نیست و شما می توانید تا‌زمانیکه مشتری از رنگ دیسکو ژل راضی گردد از آن استعمال نمایید. ناخن طبیعی می بایست پیش از اجرای این ژل مانیکور گردد و سطحی صاف و صیقلی به خویش بگیرد. آنگاه با به کارگیری از دستگاه UV لاک به نیکی کم آب خواهد شد و کناره‌های آن روی هم بیاید. ناخنی که کاشته گردیده است اندکی گوناگون خواهد بود. و در صدر می بایست شکستگی‌ها و دیگر مشکلهای آن برطرف گردیده و در پی به اجرای لاک پرداخته گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا