فرنچ ناخن

انواع مدل های فرنچ ناخن

بیشتر ما مدام در پی کردار طرح و رنگ‌های جدیدی از پیاده سازی ناخن هستیم. البته فرنچ با ظواهر کلاسیک و مینیمالش، انتخابی ابدی و دیدنی برای کلیه حالت‌هاست. از قرارهای قانونی و کاری تا ضیافت‌های مجلل و باشکوه، فرنچ ناخن، انتخابی داهیانه و فوق‌العاده میباشد. شاید در نوبت اولیه ترسیم خطوط فرنچ در کناره ناخن‌ها فعالیت مشقت به لحاظ رسد. البته نگران نباشید، در کل این سالها، طرز‌های بسیار شل و دردسترسی برای فرنچ ناخن به وجود آمده میباشد. حتی اول سعی‌های شما برای فرنچ ناخن‌هایتان ممکن میباشد با باخت روبرو خواهد شد. البته تسلیم نشوید. با چنددفعه تکرار و تمرین نحوه منحصربه‌فرد فرنچ ناخن‌هایتان را کشف می کنید. برای شناخت با اصول نخستین فرنچ ناخن و ترفندهای شل آن، در پی نوشته ی علمی با ما همدم گردید.

فرنچ ناخن چیست؟

فرنچ یکی طراحی کلاسیک در کاشت ناخن میباشد که تاکنون هم هواداران متعددی دارااست. در سبک فرنچ، لایه‌ای ظرافت از لاک، روی لب ناخن کشیده می شود و رنگی خنثی به‌تیتر اساس استعمال میگردد. ولی چرا به‌این سبک فرنچ می گویند؟ برخی میگویند فرنچ از فرانسه آمده و به‌این خیال به‌این اسم معروف گردیده‌است (French= فرانسه). بعضا دیگر فرنچ کردن ناخن را بی‌ربط به فرانسه میدانند و آن را به شخصی آمریکایی به اسم جف پینک، مالک مارک ORLY، نسبت می دهند. آنها معتقدند ازآنجاکه مهد فشن پاریس میباشد، این دهانزد ترویج پیدا نموده است. پینک برای هنرمندان هالیوود، در پی لاکی بود که به راحتی با استایل‌های مختلف ست گردد و نیازی به تغییر دادن لاک با خرقه‌های متفاوت نباشد. به همین مراد، در سال 1978 کالکشنی از رنگ‌های خنثی مانند صورتی و بژ به وجود آورد و رنگ سپید برای فرنچ. وی بعداز ارائه این فرآورده در پاریس، اسم «فرنچ» را برای آن برگزید. در هر شکل، جف پینک بود که‌این نوع پیاده سازی ناخن را معروف کرد.

انواع مدل فرنچ ناخن کدامند؟

در ادامه جذاب ترین مدل های فرنچ ناخن را بررسی می کنیم

فرنچ ناخن کوتاه

فرنچ ناخن کوتاه

زیبایی در آسانی ناخن ها میباشد. فرنچ ناخن کوتاه طرح فرنچ فوق العاده نازک و دقیق است که تاکید متعددی بر نماد دادن سالم و زیبایی طبیعی بستر ناخن دارااست. این طرح فرنچ با وجود معمولی بودن جلوه زیبایی به ناخن ها می‌بخشد که هیچوقت از لحاظ بقیه افراد خسته کننده و تکراری نمی‌شود.

فرنچ ناخن مربعی

در‌این نوع پیاده سازی، فرنچ ناخن به صورت مربعی میباشد که هر دو کناره ناخن را به زیبایی پوشش میدهد و ناخن ها را بسیار آراسته و خوشگل می نماید. فرنچ مربعی برای ناخن های کوتاه قادر است یک طرح انتخابی بسیار بهتر باشد که ظاهری متعدد و خوشگل به ناخن ها میبخشد.

فرنچ ناخن گلدونی

فرنج ناخن گلدونی

فرم ناخن گلدونی یکی از شیک‌ترین فرم‌های ناخن ترند در این روزها است. اگر هنوز نمی‌دانید ناخن‌های گلدونی چیست، پس احتمالاً نمی‌دانستید که این فقط نام دیگری برای ناخن‌های مدل مستطیلی است. بله، اگر ناخن‌های گلدونی را با ناخن‌های مستطیلی مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که نام تنها چیزی است که این دو فرم ناخن در آن مشترک نیستند و بقیه چیزها مشابه است. ناخن‌های گلدونی بسیار جسورانه هستند. با این حال، این روزها خانم‌ها بیش از پیش تمایل دارند تا این فرم ناخن را امتحان کنند. مطمئناً بعد از آن که این شکل ناخن را امتحان کردید عاشقش می‌شوند، زیرا شکل جذابی دارند و خلاقیت زیادی برای دیزاین آن می‌توان به کار برد.

فرنچ ناخن بلند

فرنچ ناخن بلند

برای این فرنچ می اقتدار از یک بیس صورتی ملایم و همینطور هلویی به کار گیری کنید که همچون دیگر فرنچ ها نوک ناخن سپید میباشد که برای ناخن های بلند یک طرح مطلوب، بی آلایش و شیک میباشد. این ظواهر ناخن یار و همدم با جواهرات بسیار تعجب آور گردد.

طرح گل با فرنچ سپید

این طرح یک کدام از پیاده سازی های زیبای هنر ناخن میباشد، که در آن لاک سپید به ناخن انگشت رینگ زده گردیده و طرح گل روی آن کشیده می شودو سایر ناخن ها به طور فرنچ در می‌آید. اما که به ذوق و لحاظ خویش شما بستگی دارااست که میخواهید کدام ناخن را پیاده سازی فرمایید و روی کدام ناخن ها طرح فرنچ بزنید و همینطور به حافظه داشته باشید پیاده سازی های خرد و دقیق جلوه خوشگل تری به ناخن های شما میدهند.

فرنچ ناخن رنگی

فرنج ناخن رنگی

این پیاده سازی نیاز به یک لایه بیس روشن برای آغاز دارااست، آن گاه برای فرنچ از رنگ های گرم مانند صورتی، زردرنگ و… به کارگیری می گردد. این پیاده سازی یک ظواهر بهتر برای تعطیلات یا این که یک روز تابستانی خواهد بود.

آموزش فرنچ ناخن در خانه

۱. ناخن هایتان را تمیز فرمایید

در او‌لین مرحله از فرنچ ناخن در منزل، بایستی با به کار گیری از پد‌های اختصاصی لاک منزه کن سطح ناخنتان را از لاک و هرگونه آلودگی تمیز کرده و آن گاه دست‌ها و ناخن‌های خویش را با آب و صابون خانگی بشویید.

دقت داشته باشید هنگام شستن دست‌ها از آب سرد به کارگیری نمایید، چون به کارگیری از آب گرم سبب ساز می‌گردد که بعد از سرد شدن دست‌ها، لاک به‌راحتی و خیلی زود از روی ناخن‌هایتان غیروابسته گردد.

۲. به ناخن‌های خویش صورت دهید

با کوتاه کردن ناخن‌ها به اندازه دلخواه استارت فرمائید. آنگاه حسابی و به صورت صحیح ناخن‌ها را سوهان بکشید. توجه نمایید همگی یک اندازه باشند.و به خیال و خاطر داشته باشید برای فرنچ کردن ناخن هرچه برتر باشد خوب میباشد.یعنی هرگز آن‌ها‌را از ته نگیرید که آن وقت نمی‌توانید فرنچ ایفا دهید.

۳. ناخن‌ها را مرطوب فرمائید و کوتیکول‌ها را بگیرید

دست‌های خویش را در یک ظرف آب گرم قرار دهید و بگذارید برای ۱ یا این که ۲ دقیقه مرطوب شوند. می توانید مقداری روغن نارگیل و یا این که قابل انعطاف کننده در آن بریزید. آن‌گاه با به کار گیری از هول دهنده‌ها یا این که پوشر کوتیکول‌های ناخن را به آرامی به عقب بر گردانید. می توانید از راز فلزی اولِ سوهان ناخن هم به کارگیری فرمائید. آن گاه پوست‌های مازاد و کثیفی‌های بالای ناخن را ریموو نمایید. اصلا نباید آن‌ها‌را از ته از میان ببرید. زیرا در‌این‌صورت‌ نصیب سپید مبتلا عفونت‌های ناخن گردیده و ببد صورت می گردند.

حرف پایان

فرنچ ناخن یکی سبک های پیاده سازی ناخن بی آلایش و در عین درحال حاضر شیک میباشد که برای همگی وضعیت های اجتماعی مطلوب بوده و اکثر زمان ها ذوق و سلیقه ها را مشمول میشود. این سبک طراحی صفحه ناخن که از سال ۱۹۳۰ میلادی دربین خانم های فرانسوی مد شد، رفته رفته تغییراتی به خویش روءیت کرد تا به صورت مدرن رسید. امروزه می اقتدار صفحه آرایی فرنچ را در گونه های رنگ های نود، پاستلی، یاروهمدم با اکسسوری و استیکر و … رویت کرد. البته نوع کلاسیک آن یعنی فرنچ سپید مدام جالب بوده و گزینه پسند اکثریت میباشد. در‌این مقاله به نظارت این که فرنچ ناخن چیست پرداختیم و یادگرفتن قدم به قدم آن را نیز ارائه دادیم که امید‌داریم آیتم دقت تان قرار گرفته باشد.

سوال و جواب های رایج فرنچ ناخن

درپی قصد داریم به متداول ترین سوال های درباره فرنچ ناخن چیست جواب دهیم.

شیوه ارتقا ماندگاری فرنچ ناخن چیست؟

مانند هر مانیکور دیگری، در صورتی برای استارت از یک بسترسازی مطلوب به کارگیری فرمائید، بیشترین سود را از مانیکور فرانسوی خواهید پیروزی. همینطور از هر چیزی که ممکن میباشد سبب کوچک شدن ناخن خواهد شد (جویدن ناخن، شستشو با آب داغ، مواد شیمیایی و غیره) اجتناب نمائید و فراموش نکنید که مانیکور خویش را ببندید، یا این که عالی میباشد برای حفظ در قبال جراحت، محیط نوک ناخن را نیز رنگ فرمائید.

آیا فرنچ ناخن گرد دیدنی میباشد؟

فرنچ یکی‌از سبک های پیاده سازی ناخن میباشد که با اکثر اوقات هیبت های ناخن هماهنگی داراست. ولی شایسته ترین هیبت های ناخن برای ایفا فرنچ، سبک های بادامی و مربع میباشند.

گونه های سبک فرنچ ناخن کدام می باشند؟

پرطرفدارترین سبک فرنچ ناخن، کلاسیک میباشد که در آن لاک مبنا به رنگ طبیعی بوده و نوک ناخن ها سپید میباشند. سبک های جدیدتری از فرنچ ناخن نیز امروزه رایج گردیده اند که به عنوان مثال آن ها می شود به فرنچ رنگی اشاره نمود. درین شیوه می بایست نوک ناخن ها را به رنگ های دلخواه رنگ کرد.

ارزش فرنچ ناخن چقدر میباشد؟

بها فرنچ ناخن با دقت بدین که قصد داشته باشید از لاک بی آلایش استعمال نمائید یا این که لاک ژل، متغیر میباشد. همینطور، در حالتی که بخواهید در پیاده سازی ناخن فرنچ خویش از اکسسوری های متفاوت مثل مروارید و سنگ هم به کار گیری فرمائید یا این که یکی‌از ناخن های خویش را سبک دیگری پیاده سازی نمایید، بها آن مختلف خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا