کاشت ناخن صورتی کیوت

کاشت ناخن صورتی با طرح های کیوت

کاشت ناخن به روشی محبوب برای بیان خلاقیت و سبک تبدیل شده است. صورتی یک رنگ همه کاره است که می‌توان آن را با طرح‌های مختلف امتحان کرد و آن را به یک انتخاب محبوب برای طراحی ناخن تبدیل می‌کند. چه رنگ صورتی پررنگ و روشن را ترجیح دهید یا یک سایه ملایم و ظریف، طرح های ناخن صورتی زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در این پست تیته بیوتی، برخی از بهترین طرح های کاشت ناخن صورتی را برای الهام گرفتن بررسی خواهیم کرد.

طرح ناخن صورتی آمبره

مدل ناخن صورتی آمبره

این طرح با استفاده از سایه های مختلف لاک صورتی برای ایجاد یک اثر گرادیان بر روی هر ناخن ایجاد می شود. می توانید با سایه صورتی روشن در پایه ناخن شروع کنید و به تدریج به سایه های صورتی تیره تر در نوک ناخن برسید. شما می توانید از یک اسفنج آرایشی یا یک برس ناخن برای رسیدن به یک انتقال صاف بین رنگ ها استفاده کنید تا یک ناخن آمبره جذاب با رنگ صورتی داشته باشید.

مدل ناخن صورتی گلدار

کاشت ناخن صورتی ملایم

گل ها و رنگ صورتی با هم عالی هستند، پس چرا این ترکیب را برای هنر ناخن خود انتخاب نکنید؟! برای این طرح می توانید از لاک صورتی به عنوان پایه استفاده کنید و سپس با استفاده از برس ناخن نازک یا مهر ناخن طرح های گلدار را اضافه کنید. می‌توانید روی هر ناخن گل‌ها، برگ‌ها یا گلبرگ‌های کوچک در سایه‌های مختلف صورتی یا سفید ایجاد کنید.

کاشت ناخن صورتی اکلیلی

ناخن صورتی پاستیلی و اکلیلی

با استفاده از یک لاک صورتی اکلیلی یا با استفاده از زرق و برق به عنوان روکش، کمی درخشش به ناخن های صورتی خود اضافه کنید. همچنین می توانید از برچسب های براق کننده ناخن برای ایجاد طراحی پیچیده تر استفاده کنید. این طرح‌های زیبا شما را بازیگوش و جذاب نشان می‌دهند و از بهترین طرح‌های کاشت ناخن دخترانه هستند.

ناخن های صورتی مات

طرح ناخن صورتی مات

روکش مات می تواند ناخن های صورتی شما را پیچیده و ظریف جلوه دهد. می توانید از یک لاک صورتی مات استفاده کنید یا یک لاک مات روی لاک صورتی خود بزنید. به دنبال ایده‌ای برای ناخن‌های زیبا هستید؟ پس این می تواند برای شما عالی باشد. ناخن ها به شکل تابوت هستند و به رنگ صورتی مات رنگ شده اند. این طرخ ناخن صورتی پاستیلی جذابیت و مینیمال بودن را با هم برای شما به ارمغان خواهد آورد. البته می توانید از هر رنگ صورتی استفاده کنید، چنین ناخن هایی برای یک موقعیت خاص عالی خواهند بود.

ناخن صورتی راه راه

مدل ناخن صورتی راه راه

برای ایجاد این طرح، از سایه های مختلف لاک صورتی و یک برس ناخن نازک برای رنگ آمیزی راه راه روی هر ناخن استفاده کنید. می توانید نوارهای افقی یا عمودی ایجاد کنید یا آن را با یک الگوی مورب مخلوط کنید. اگر ناخن‌های بلندی دارید این طرح جذاب را امتحان کنید و اگر می‌خواهید ناخ‌هایتان کشیده‌تر به نظر برسد این طرح برای شماست.

کاشت ناخن صورتی با چاپ حیوانات

کاشت ناخن صورتی جیغ با طرح پلنگی

 می توانید با اضافه کردن طرح های حیوانی در سایه های صورتی، مانند طرح پلنگی یا گورخری، ظاهری جسورانه و مد روز ایجاد کنید. برای ایجاد طرح می توانید از برچسب ناخن یا مهر ناخن استفاده کنید. اگر این طرح را دوست داشتید، می‌توانید مقاله ما تحت عنوان طرح ناخن پلنگی را بخوانید و ایده بگیرید.

سخن پایانی

در پایان، ناخن‌های صورتی راهی عالی برای بیان استایل و خلاقیت شما هستند. اگر به دنبال بهترین سالن ناخن در مشهد هستید می‌توانید متخصصان کاشت ناخن ما در تیته بیوتی را امتحان کنید. چه رنگ صورتی پررنگ و روشن را ترجیح دهید یا یک سایه ملایم و ظریف، طرح های ناخن صورتی زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. از امبره تا براق و گلدار، طراحی ناخن صورتی برای هر موقعیت و حالتی وجود دارد. بنابراین، ادامه دهید و کمی رنگ صورتی به ناخن های خود اضافه کنید و اجازه دهید خلاقیت شما بدرخشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا