آمبره ناخن ها

آمبره ناخن با طرح های جدید و آموزش طراحی

آمبره ناخن نوعی صفحه ارایی ناخن میباشد که در آن گرادیانت مواد یا این که رنگ زیبایی منحصربفردی را به ناخن های شما میدهد. صفحه ارایی ناخن به نحوه آمبره اکنون بسیار مد می‌باشد و اکثری از زیباجویان مراجعه کننده در ادامه آمبره کردن ناخن های خویش میباشند. ناخن Ombre نوعی مانیکور لایه ای میباشد که بیشتر از یک نوع فرآورده خاص به شیب یا این که تغییر‌و تحول رنگ یک پارچه و ترکیبی (پر‌نور به تیره یا این که برعکس) ساخت میگردد. همپا آکادمی نگین غریبی باشید

ناخن آمبره نوعی شیوه کاشت و صفحه آرایی ناخن میباشد که یک‌سری سال پیش مد شد و هنوز هم مثل مدام قدرتمند میباشد؛ ناخن آمبره هم مشغول‌کننده و هم شیک میباشد و راهی بهتر برای صفحه آرایی ناخن های شماست. آیا میخواهید خاطر بگیرید که به چه شکل ناخن های خویش را مانند یک ناخن عمل ماهر آمبره نمایید؟ راهنمای بی نقص مرحله به مرحله و یادگرفتن تصویری ما دقیقا به شما علامت میدهد که چه‌طور این فرایند را اجرا دهید.

برای کاشت ناخن آمبره در مشهد می‌توانید به آدرس درج شده در انتهای سایت مراجعه کنید و یا با شماره 09338842121 برای رزرو وقت تماس بگیرید.

آمبره ناخن چیست؟

واژه و کلمه آمبره ombre به معنای حقیقی و واقعی کلمه و واژه در گویش فرانسوی به “سایه‌دار” ترجمه می‌گردد و به جابجایی تدریجی در میان رنگ‌ها – از پر‌نور به تیره یا این که برعکس اشاره داراست. آمبره آغاز تحت عنوان یک سبک مو سر دوست داستنی گردیده بود که در آن ریشه‌های تیره‌خیس به رنگ بلوند پر‌نور‌خیس محو میشوند. از تزئینات داخلی گرفته تا جامه و ولی صفحه ارایی ناخن، به لحاظ می رسد اشخاص پاره ای میتوانند در قبال این طرز مد روز مقاومت نمایند! هنگامی سخن از ناخن می گردد، قابلیت و امکان های آمبره کردن ناخن حدودا بی نقطه پايان میباشد. از رنگ های زیبای پاستلی گرفته تا ناخن تک رنگ، آمبره راهی فوق العاده برای بازی با رنگ و ساخت و ساز مانیکور مخصوص برای ناخن شماست.

آمبره کردن ناخن برداشت جدیدی از ظواهر ناخن کلاسیک ارائه می‌دهد و آن را از شیک سنتی به امروزی و صرفا پاره ای درگیر کننده خیس تبدیل می نماید. برای اعمال آمبره ناخن به مفاد تحت نیاز دارید:

  • یک بیس کت
  • لاک صورتی
  • لاک سپید
  • لاک صورتی روشن
  • یک تاپ کت
  • یک چراغ UV یا این که LED
  • یک برس ناخن

طریق‌های گوناگون آمبره ناخن

آمبره طرز‌های مختلفی دارااست که با اعتنا به ناخن و ذوق و سلیقه شخص، یکی‌از آنان گزینش میگردد. طریق های کاشت ناخن آمبره عبارتند از:

تکنیک آمبره ناخن با اسفنج

در‌این این طرز به لوازمی به عنوان مثال بیس کات، دو رنگ لاک ژل، اسفنج، دستگاه یو او و استون نیاز میباشد. بنابراین آغاز روی ناخن‌ها را بیس کات بزنید و باطن دستگاه قرار دهید تا تماما کم آب گردد، آنگاه یک رنگ را از میان دو رنگ منتخب برداشته و دو لایه روی ناخن‌ها بزنید و کم آب فرمائید.

در مرحله آینده کمی از لاک ژل پر‌نور و تیره را روی یک سطح صاف کنار هم بریزید (توجه نمائید که سطح صاف باشد تا رنگ‌ها با هم ادغام نشوند) و با به کارگیری از ضمن دندان مرز در میان لاک‌ها را ترکیب نمایید تا با هم مخلوط شوند. آن گاه اسفنج را از بالا روی لاک فراهم گردیده بزنید تا به طور کامل به لاک آغشته خواهد شد، در آخر اسفنج را روی مسیر ظریف ناخن بگذارید و به طور ضربه‌ای سطح ناخن را بپوشانید. در پایان با به کار گیری از یک مداد که به استون آغشته میباشد دور و اطراف ناخن را پاک فرمائید.

تکنیک آمبره ناخن با لاک ژل

پس از اینکه ناخن‌ها را بیس کات زدید و در دستگاه یو او کم آب نمودید، یک کدام از رنگ‌های لاک ژل را به سمت بالا و رنگ دیگر را به سمت زیر بزنید. به شکلی که دو رنگ روی خط مرکزی ناخن همپوشانی داشته باشند. هم اکنون دفعه این میباشد که با به کارگیری از برس لاک، مرز فی مابین این دو رنگ را محو نمائید. اعتنا فرمایید که‌این شغل تا فرصت کم آب نشدن لاک سود داراست و در‌صورتی‌که که لاک شما کم آب گردد، اجرا آن به طور کامل بی بهره میباشد.

مرحله دوم را نیز به همین ترتیب اعمال دهید و در دستگاه قرار داده تا تماما کم آب خواهد شد. هنگامی که مرز فی مابین دو لاک نابودشد و به طور کامل نهان شد، یعنی پیاده سازی شما به نقطه پایان رسیده و میتوانید از تاپ کات به کار گیری فرمائید.

تکنیک آمبره ناخن با خودکار

برای اعمال یک آمبره بی آلایش و قشنگ آغاز دو رنگ گزینه عشق‌تان را در زیر و بالای ناخن بزنید، آن گاه با استعمال از یک مداد، مرز در میان دو لاک را ازبین ببرید و آن را به طور کامل فید نمائید. در حالتی‌که در منزل میخواهید این عمل را اجرا دهید، می بایست سریع باشد؛ چون به محض کم آب شدن لاک، این عمل غیر قابل اجرا میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا