طرح ناخن نود زیبا

5 طرح ناخن نود برای خوش سلیقه‌ها

چیزی که طرح ناخن نود را بسیار استثنایی می‌کند این است که یک بوم خالی برای کار در اختیار کاربر قرار می‌دهد، پس می‌توانید گل ها، راه راه ها، رنگ های مورد علاقه خود و همه چیز را در این بین اضافه کنید. مهم نیست که چه شکل، طول یا زیبایی شناختی را ترجیح می دهید، چیزی در اینجا وجود دارد که مطمئناً جرقه الهام می‌دهد. زیبایی پشت این استایل این است که به کشیده شدن انگشتان شما کمک می‌کند و هر لباسی را که می پوشید فوراً زیبا می‌کند. اگر در خانه نشسته‌اید یا منتظر ست جدید خود هستید، وقت آن است که از این ایده های مد روز طراحی ناخن نود الهام بگیرید.

طرح ناخن نود نچرال

ناخن نود نچرال

برای روزهایی که مطمئن نیستید چه بپوشید، لاک کلاسیک نود یک انتخاب عالی است. این سبک نوک انگشتان شما را دراز می کند و یک خط تمیز در سراسر دستان شما ایجاد می کند. سایه ای را انتخاب کنید که رنگ طبیعی پوست شما را به بهترین وجه منعکس کند – می توانید سایه روشن تر را برای ظاهری ظریف یا چیزی کمی تیره تر را برای تغییر مد بالا انتخاب کنید. این مانیکور به قدری ظریف و جاودانه است که می توانید آن را با هر طول یا مدل ناخنی تکان دهید – این یک بوم خالی است که برای همه شگفت انگیز به نظر می رسد.

مدل ناخن نود فرنچ

طرح ناخن نود با فرنچ مشکی

مانیکور فرانسوی ظریف از زمانی که محبوبیت پیدا کرد، همچنان مد بوده است و دلیلی وجود دارد. طراحی جاودانه دارای یک خط سفید نازک در نوک ناخن است که رنگ ناخن نود را در بقیه انگشت باقی می‌گذارد. این استایل نه تنها هر استایلی را برجسته می‌کند، بلکه دست‌های شما را بلندتر می‌کند و لباس‌های شما را نیز بالا می‌برد. شما می‌توانید هر طول یا شکلی را که برای این سبک ترجیح می دهید انتخاب کنید، پس چطور است فرنچ ناخن مشکی را انتخاب کنید؟ این یک طرح محبوب جهانی است که برای هر کسی به خوبی کار می‌کند.

ناخن نود اکلیلی

مدل ناخن نود اکلیلی

گاهی اوقات، زرق و برق تمام چیزی است که برای ایجاد یک مانیکور خیره کننده نیاز دارید. این گزینه ظریف و در عین حال پر جنب و جوش راهی عالی برای بیان خود بدون انحراف بیش از حد از لاک سنتی نود است. روکشی پیدا کنید که دارای رنگ های درخشان باشد و آن را به طور یکنواخت روی پایه خنثی خود پخش کنید. سایه های چند بعدی مانند پاستل یا متالیک را انتخاب کنید یا با انتخاب رنگ های آبی، صورتی یا طلایی آن را تک رنگ نگه دارید. چه روز تولد شما باشد و چه آماده باشید که اوقات خوبی را با دوستان سپری کنید، این هنر ناخن مطمئنا جشن را آغاز می کند.

ترکیب مینیمال و رنگ ناخن نود

کاشت ناخن نود مینیمال

گاهی اوقات این طرح های ساده هستند که بیشترین تأثیر را دارند. این هنر مینیمالیستی در مقابل پایه نود زیبا به نظر می‌رسد و به شما این آزادی را می‌دهد که آن را بالا یا پایین بازی کنید. چند نقطه پولکا را در سایه های مختلف مانند نارنجی یا آبی روی ناخن های خود بپاشید – رنگ هایی را انتخاب کنید که در مقابل کت خنثی برجسته باشد. از بین نقاط بزرگ یا چیزی کمی کوچکتر انتخاب کنید – گزینه ها بی پایان هستند و یک مانیکور خیره کننده را ایجاد می کنند.

کاشت ناخن نود مات

رنگ ناخن نود

ناخن های نود یک انتخاب عالی برای مانیکور بعدی شما هستند زیرا سایه ای وجود دارد که با هر ترجیحی مطابقت دارد و رنگ چهره شما را تکمیل می کند. همچنین می توانید با ترکیب سایه های انتخابی خود با رنگ های دیگر یا امتحان بافت های مختلف، مانند مات، آزمایش کنید. ناخن های مات جذاب هستند زیرا بر خلاف روکش استاندارد براق، صاف و صاف به نظر می رسند. این به ظاهر شما بافت بیشتری می دهد و می تواند مانیکور شیک و پیچیده را به شما بدهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا