طرح ناخن ساده و شیک

5 طرح ناخن ساده و شیک که هیچ وقت از مد نمی‌افتند

آیا از جستجو برای پیدا کردن یک طرح ناخن ساده در میان مدل‌های عجیب و غریب ناخن خسته شده‌اید؟ اگر به دنبال یک طرح ناخن ساده و شیک می‌گردید که بتوانید در هر جایی از آن استفاده کنید و با اکثر لباس‌هایتان ست شود، این مقاله از تیته بیوتی برای شماست. در این پست برخی از ایده‌های شیک و در عین حال ساده ناخن را بررسی خواهیم کرد.

طرح ناخن ساده و شیک بادامی

طرح ناخن ساده و شیک بادامی

ناخن‌های بادامی از پرطرفدارترین طرح‌های ناخن هستند زیرا جذاب و زنانه بوده و همیشه شیک به نظر می‌رسند. شکل با ظاهر گرد، پایه پهن و نوک نوک تیز، مانند یک بادام ساده و زیبا به نظر می‌رسد. ظرح بادامی برای دراز کردن انگشتان و لاغرتر نشان دادن آن‌ها عالی است. این طرح ناخ ساده و بادامی شکل را می‌توان در تمام اندازه‌های ناخن ایجاد کرد، اما ناخن‌های کوتاه راحت‌تر نگهداری می شوند و کمتر مستعد شکستگی هستند. اگر به دنبال یک سبک عالی برای مانیکور آسان بعدی خود هستید، این همان است.

مدل ناخن ساده و مدرن فرنچ

مدل ناخن ساده فرنچ

این برداشت مدرن از مانیکور فرانسوی کلاسیک یک پیچ و تاب سرگرم کننده به یک طرح ناخن ساده می‌بخشد. به جای نوک های سفید سنتی، می توانید نوک ناخن های خود را با رنگی زنده یا متضاد رنگ کنید. به عنوان مثال، ممکن است از قرمز تیره، آبی پررنگ یا حتی طلایی پر زرق و برق به عنوان رنگ نوک استفاده کنید. این تنوع بازیگوش در عین حفظ ظرافت طرح اصلی، شخصیتی جدید به فرنچ ناخن را اضافه می‌کند.

کاشت ناخن آمبره پاستلی

طراحی ناخن ساده پاستیلی

 طرح پاستلی آمبره سایه‌های پاستلی ملایم و مکمل را از روشن تا تیره روی ناخن‌های شما ترکیب می‌کند. می توانید با یک نارنجی کم رنگ در پایه ناخن شروع کنید و به تدریج به گل رز یاسی یا غباری عمیق تر در نوک ناخن آمبره تبدیل شوید. نتیجه یک شیب ملایم است که شیک بودن و جذابیت را تراوش می‌کند.

ناخن ساده مات و براق

ناخن مات و براق سبز

با رنگ کردن ناخن های خود با یک لاک ناخن مات به رنگی مانند خاکستری ارغوانی خاموش یا تخته سنگ شروع کنید و یک ناخن ساده و زیبا داشته باشید. سپس، یک رنگ متضاد برای قسمت براق انتخاب کنید حتی می‌توانید از طرح‌های مختلف برای ایجاد تضاد استفاده کنید. می‌توانید یک طرح پلنگی در پایه هر ناخن اضافه کنید یا یک نوک براق مورب ایجاد کنید. کنتراست مات و براق به ناخن های شما عمق و جذابیت می بخشد.

طرح ناخن تابستانی ساده و شیک

کاشت ناخن ساده تابستانی

چه بخواهید در یک جشنواره موسیقی خودنمایی کنید و چه فقط می خواهید ظاهری زیبا برای استراحت در اطراف استخر داشته باشید، تابستان فصلی است که با نور خورشید، شادی و سرگرمی همراه است. این ایده‌ها می‌توانند برای یک طرح ناخن ساده و شیک تابستانی استفاده شوند و به شما اجازه دهند چیزی روشن، جسورانه و رسا انتخاب کنید. این می تواند هر چیزی باشد، از ترکیب جالب رنگ های متضاد گرفته تا هنر ناخن بستنی. اگر می‌خواهید ظاهری آسان داشته باشید، بهتر است جزئیات را فقط روی یک انگشت متمرکز کنید و به شما امکان می‌دهد وقت خود را برای درست کردن آن صرف کنید. طرح‌های ناخن تابستانی را می‌توان با ناخن‌هایی با هر شکل و طولی پوشید و به شما اجازه می‌دهد خلاق باشید و در حال و هوای تعطیلات باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا