لاک ژل چیست؟

لاک ژل چیست و چه مزایای و معایبی دارد؟

یک کدام از جدیدترین سیاق هایی که برای زیبایی و جلای بیشتر ناخن ها از آن به کار گیری می‌گردد لاک ژل میباشد. با گسترش صنعت مد و فشن در جهان، خانم ها روز آپ دیت پیرو ناخن هایی با زیبایی و نازکی بیشتر می باشند. نحوه های زیادی در عالم برای براق کردن و زیبایی ناخن ها به کار گیری می گردد که اکثر آن‌ها ماندگاری مناسبی ندارند. با این اکنون به کارگیری از لاک ژل یکی‌از تازه ترین و ماندگارترین اسلوب های جان دار میباشد و خلال درخشندگی و دوام بالایی که داراست نسبت به سایر طریق ها سریع خیس کم آب می‌گردد.

لاک ژل چیست؟

به صورت خلاصه، لاک ژلیش پوششی از ژل رنگی میباشد که بسیار به لاک ناخن مشابهت داراست و میتوانید آن را روی ناخن‌های طبیعی خویش بزنید، فارغ از اینکه مانند کاشت ناخن به تیپ گذاری نیاز داشته باشید. این متاع در رنگ‌های بسیار متنوع و متفاوتی به فروش می‌رسد که قادر است لحاظ هر خریداری را به خویش جلب نماید. به کار گیری از لاک ژل روی ناخن طبیعی و کاشت اجرا می‌گردد و ماندگاری طرح ناخن را بسیار بالا می‌برد.

تفاوت لاک معمولی با لاک ژل چیست؟

این کالا نو وارد به بازار اسباب آرایشی تفاوت های اصلی با گونه های دیرین لاک دارااست. کلاً ماده جان دار در لاک ژل ها دربردارنده ژل های آکریلیک منحصر به فرد میباشد که‌این مسئله سبب ساز میگردد مقاومت ناخن ها و لاک روی ناخن ها بیشتر خواهد شد.

همینطور بانوان عزیز میتوانند خلال ناخن ها طبیعی خویش برروی ناخن های کاشت گردیده نیز از لاک ژل ها به کار گیری نمایند. از تفاوت های اساسی لاک ژل با لاک های سابق می شود به نحوه کم آب شدن این محصول ها اشاره نمود. لاک های کهن که در بازار بودند در جوار با هوای آزاد بعداز حدود 5 دقیققه به راحتی کم آب می شدند، البته این نحوه برای لاک ژل ها پاسخ نمی دهد.

لاک ژل را بایستی با به کار گیری از دستگاه های منحصر مانند UV-LED کم آب کرد. قابل ذکر میباشد که در شرایطی‌که از ژلیش ناخن برای زیبایی ناخن خویش به کار گیری می‌کنید دیگر نیازی به نحوه های دیگر زیبایی ناخن ندارید. ضمن اینکه به کارگیری از لاک ژل برای تندرست و بهداشت ناخن نیز اثرگذار میباشد.


انواع مختلف لاک ژل چیست؟

لاک ژل داری گونه های متفاوتی می باشد و به صورت‌های مختلفی به کارگیری میشود. با اعتنا به ذوق وسلیقه، حالت و مراد خویش یکی‌از گونه های لاک ژل را تعیین نمایید. زمانی که ژلیش روی ناخن‌های طبیعی جاری ساختن می‌گردد. قبل از تاباندن نوروفروغ UV یا این که LED به سطح ناخن، عملیات زدن لاک ژل طی سه مرحله جاری ساختن میگردد. سه مرحله مشتمل بر رنگ محور، پولیش و روکش بالایی میباشد که در غایت ژل جامد سوای هیچ سیرتکامل مواد چسبنده‌ای روی ناخن‌ها قرار می گیرد. درخشندگی و مقاومت درین مثال بسیار مطلوب و ایده‌آل میباشد.

کیت‌های ناخن آکریلیک از سایر گونه های لاک ژل می باشند که نوعی ناخن تصنعی و مصنوعی به شمار میروند. کیت مشمول ناخن‌هایی با بعد ها بلندمرتبه‌خیس میباشد که پودرهای ویژه به یاروهمدم مواد آکریلیک روی آن ها قرارگرفته‌میباشد. براین اساس در صورتیکه از اندازه و وسعت ناخن‌های خویش رضایت ندارید، استعمال از کیت ناخن پیشنهاد میشود.

گونه های دیگری از لاک ژل نیز در بازار جانور میباشد که ترکیبی از ژل و پولیش‌های رایج در بازار محسوب میشود. لاک ژل در پهنا یک دیده به‌هم‌زدن ناخن‌های بی آلایش را به سطح بالایی از جذابیت می رساند.

آیا امکان زدن لاک معمولی روی ژل وجود دارد؟

به کار گیری از لاک ساده روی لاک ژل مانعی ندارد و آسیبی به ناخن یا این که مواد کاشت وارد نمی‌نماید. حتی‌د‌ر شکل اجرا این شغل نیز لاک ژل شما از در بین نمی‌رود. ولی بایستی دقت داشته باشید که ماندگاری لاک ساده روی لاک ژل بسیار کوتاه میباشد. این فرصت حتی کوتاه‌خیس از هنگامی میباشد که لاک را روی ناخن‌های طبیعی به کارگیری می کنید. ادله این فرمان نیز در صیقلی بودن لاک ژل میباشد. در واقع صیقلی بودن موضوع منجر از میان رفتن سریع‌خیس لاک میگردد. بدین ترتیب هنگامی که روی لاک ژل، لاک ساده زدید انتظار دوام زیاد آن را نداشته باشید.

چه‌طور لاک ژل بزنیم؟

در بالا بایستی اثاثیه مربوط به ژلیش را گردآوری‌آوری نمایید و کلیه را در دسترس قرار دهید. چون به محض آغاز شغل دیگر نمی‌توانید با دیگر وسایل شغل نمایید. بدین ترتیب جهت بهبود نتیجه ها پایانی خوب میباشد که مجموع وسایل لازم را در اطراف خویش قرار دهید. ابزار مشتمل بر ست مانیکور و پدیکور، منزه‌کننده ژل، دستگاه UV یا این که LED، تمیز‌کننده لاک ناخن، لاستیک ژل و دیگر اسباب و اثاث میباشد.

دلایل کنده شدن لاک ژل چیست؟

صراحت دارد که لاک ژل دوام بسیار بیشتری از لاک بی آلایش دارااست؛ ولی قبل از هر چیز می بایست فرآیند لاک ژل را به صدق اجرا دهید. در کل دلایل کنده شدن لاک ژل را می‌اقتدار در موردها پایین خلاصه کرد:

به کارگیری از لایه‌های قطور لاک ژل: در حالتی‌که از لایه‌های بسیار کلفت لاک ژل استعمال فرمائید، چیزی نمی‌گذرد که لاک ژل به طور شیت‌ای کنده میشود.
به کار گیری نکردن از بیس کت: به عبارتی‌طور که در نوشته ی علمی بیس کت گفته شد، چنانچه از بیس کت استعمال نکنید، لاک ژل استحکام ما یحتاج را نخواهد داشت و کنده میگردد.
کم آب نشدن لاک ژل: در شرایطی که لایه‌های لاک ژل را به طور بدون نقص در دستگاه uv کم آب نکنید (60 ثانیه)، لایه‌ها به صدق به هم نمی‌چسبند و لاک ژل کنده گردد.

یادگرفتن زدن لاک ژلیش در منزل

در‌این نصیب میخواهیم با طرز درست زدن لاک ژل آشنا شویم.

  1. از پوشر کوتیکول و نیپر برای عقب زدن و از دربین بردن کوتیکول‌های مازاد به کار گیری فرمائید.
  2. ناخن‌های خویش را پاک فرمایید و در شرایطی‌که که روی آنها لاک وجود داراست، مطلقا با استون آنها را منزه نمایید.
  3. با استعمال از یک سوهان به ناخن‌های خویش هیبت یک دست بدهید. (بسته به نوع عشق خویش می توانید ناخن‌های کوتاه، بلند، گرد، مربع، تیز، بیضی و یا این که گلدانی تولید فرمایید)
  4. با استعمال از یک بافر سطح ناخن خویش را صاف نمائید. با این کار چربی‌های مازاد روی ناخن‌های خویش را نیز از فی مابین می برید. این کار برای چسبندگی عالی پوشش به سطح ناخن ضروری میباشد. به طبع آحاد سطح ناخن را مخصوصا کناره‌ها و مجاورت کوتیکول را به نیکی بافر بکشید.
  5. یک لایه نازک از لاک را به اعتنا روی ناخن‌ها بزنید و اذن دهید به دوران ۲ الی ۳ دقیقه درون دستگاه با چراغ UV کم آب گردد.
  6. مرحله گذشته را بسته به رنگ ژل، در بین دو الی سه توشه تکرار نمائید
  7. واپسین مرحله نیز استعمال از یک تاپ کت هست که پوشش پایانی برای ژل‌ها به حساب میآید. تاپ کت منجر درخشان خیس و زیباتر چشم شدن ژل ناخن می‌گردد و برای کم آب شدن بایستی مانند ژل‌ها داخل دستگاه قرار گیرند
  8. برای عالی قرار تصاحب کردن انگشتان درون دستگاه توصیه می‌کنیم آغاز ۴ انگشت هر دست را به وهله ژلیش نمایید و باطن دستگاه قرار دهید و در انتها انگشت شصت هر دو دست خویش را درون دستگاه قرار دهید تا خوب کم آب شوند.

قیمت لاک ژل چقدر میباشد

تعداد متعددی از اشخاص در پی بها لاک ژل می‌باشند می بایست بدانید، مشقت قیمتی لاک ژل از 45 هزار تومان تا 100 هزار تومان میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا